Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Zyrtare, mbrojtësi i Kombëtares firmos me klubin hungarez

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Hysen Memolla, është larguar nga skuadra finlandeze e Kokklan Pv dhe duke firmosur me klubin e Diosgorit (DTKV), në Hungari.

27-vjeçari shqiptar ka finalizuar ditën e sotme marrëveshjen me klubin hungarez, duke u larguar kështu nga kampionati i Finlandës.

Memolla kishte vetëm disa muaj në Finlandë, pasi ai ishte transferuar te Kokklan Pv gjatë verës, megjithatë mbrojtësi i Kombëtares ka vendosur që ta vazhdojë karrierën e tij në një skuadër tjetër.

Skuadra me të cilën firmosi ditën e sotme 27-vjeçari momentalisht ndodhet në vendin e nëntë të kampionatit hungare, me vetëm 19 pikë.

Aktualisht pjesë e klubit hungarez ku së shpejti do luaj Memolla është edhe shqiptari Florent Hasani.

27-vjeçari i Kombëtares pritet që të vazhdojë të aktivizohet te hungarezët në fillim të vitit 2020.

Ndërkohë, kujtojmë që Hasan Memolla ka luajtur nën fanellën e përfaqësuese sonë në tre ndeshje./Përgatiti: Fjala.al/

Të fundit

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë...

Vuante nga zemra, ndërron jetë turisti francez në ishullin e Sazanit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Sazanit. Mësohet se ka ndërruar jetë një 38-vjeçar francez. Fillimisht, turisti nuk është ndjerë mirë nga...

Mësimet që jep inflacioni për krizën e ardhshme

Pas rritjes së inflacionit në 9% pas pandemisë dhe pushtimit rus të Ukrainës,  po tërhiqet drejt objektivit prej 2% të vendosur nga Rezerva Federale...

SPAK-u një “Catch-22” elektoral për Berishën

Që PD-ja të jetë konkuruese në zgjedhjet e ardhshme, duhet ta zgjerojë sinorin e saj elektoral shumë përtej bërthamës së simpatizantëve të Berishës. Në...

“Flini gjumë”/ Braçe ironizon opozitën: Kur flisja unë për bujqësinë, tallnit menderen

I ashpër është treguar në Kuvend, socialisti Erion Braçe, ndërsa nuk i kurseu ironitë për opozitën. Kjo e fundit reagoi ashpër kur kërkesa e saj...

Lajme të tjera

Web TV