Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Mafia italo-shqiptare, njihuni me bosin Rebeshi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në Viterbo të Italisë, rreth një muaj më parë u vunë në pranga 30-vjeçari David Rebeshi, 24-vjeçari me iniciale K.A., një 23-vjeçar me iniciale L.V. dhe I.F., 21 vjeç.

Kaq ishin të dhënat që vinin nga media vendase. Sepse vetëm kaq kishte njoftuar policia.

Ata dolën para gjykatës në një seancë maratonë ku u vendos që të gjithë të qëndronin në qeli. Media vendase i ka kushtuar shumë rëndësi këtij grupi. Madje i konsiderojnë edhe mafiozë.

Rebeshi është vëllai i të ashtuquajturit “bos mafioz” të Viterbes, Ismail Rebeshit. Ky i fundit i arrestuar një vit më parë nën akuzat e trafikut të drogës dhe posedimit të armëve. Tashmë edhe i vëllai që kishte mbetur jashtë është vënë në pranga.

Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, 4 shqiptarëve u ishte ngritur një kurth nga karabinierët italianë që kishin organizuar shkëmbimin e parave që duhet të dozonte te shqiptarët pronari i një restoranti të shantazhuar nga Viterbo.

Dosja

“Do të të djegim lokalin dhe do të vrasim familjen”,  ishin kërcënimet që kishte marrë biznesmeni italian. I kërkoheshin 5700 euro. Objektivi i David Rebeshit ishte të mblidhte sa më shpejt paratë për të paguar shpenzimet gjyqësore për të vëllanë, Ismailin.

Ky i fundit ishte një biznesmen 36-vjeçar, pronar i një auto-salloni dhe disa lokaleve. Ai u arrestua në 26 nëntor 2018 së bashku me 12 persona të tjerë në një operacion të koduar “Erostrato”.

Informacionet tregojnë se për mafien viterbese, Ismaili ishte një nga 2 bosët e një rrjeti kriminal shqiptaro-italian. Procesi ndaj tyre nisi në 19 nëntor të këtij viti në Romë.

Dëshmia

Nisja e procesit ka pasur një zhvillim interesant, thonë mediet vendase. Njëri prej shqiptarëve të arrestuar ka pranuar të bashkëpunojë me drejtësinë. Bëhet fjalë për Sokol Dervishin për të cilin do të ketë ulje të një të tretës së dënimit.

Lexo edhe :  Opozita protestë para Bashkisë së Tiranës, policia publikon planin e masave!

Dervishi konsiderohej si “krahu i djathtë” i Ismail Rebeshit. Ai është një 36-vjeçar i martuar dhe me një fëmijë. Tashmë ka pranuar të tregojë mbi aktivitetet e paligjshme të rrjetit mafioz italo-shqiptar.

Po kush është Ismail Rebeshi

Ai është konsideruar si narkotrafikanti më i madh në Viterbo. Ai është i lidhur me krimin italian dhe atë shqiptar. Ai shpesh shihej në foto sipër një makine ose në pushime, me një iguanë në shpatull dhe puro në dorë. Në Facebook tregon një jetë të mirë dhe luksoze.

Hetimet zbuluan se shqiptari ishte një nga 4 furnizuesit kryesorë të bandës sardeniane të udhëhequr nga Sandro Arzu dhe Alessandro Ghisu. I pari ka kaluar 26 vite të jetës së tij në burg për vrasjen e të atit, i dyti është arrestuar tashmë.

“Arzu dhe Ghisu ishin në krye të grupit më të fortë të dedikuar për trafikun e drogës në Sardenjë. Por ata vepruan gjithashtu në Lazio, Lombardi dhe jashtë saj, falë lidhjeve me Kamorrën, Ndrangheta dhe kriminalitetin e huaj.

Trafikimi i drogës ishte shpërndarë në ishull dhe kishte kontakte me furnizuesit në Itali, Kolumbi dhe Shqipëri”, – thonë hartuesit e dosjes. Ata presin dëshmi dhe prova shtesë për të fundosur grupin e shqiptarëve të arrestuar. /Fjala.al/

Të fundit

Tv, SPAK apo Sude?

Nga Frrok Çupi Të them të drejtën e mbaj mend se ndodhi,  po s’ e di si m’u fshi prapë....

Shtatë plazhet më magjepsëse në Shqipëri

Nëse po kërkoni të gjeni paqe në një destinacion bregdetar, mos kërkoni më larg se Shqipëria – vendi më i nxehtë i pushimeve të...

Dështon sërish protesta e PD-së, vetëm 30 protestues me çadra “Lironi Berishën”

Protesta e opozitës përpara Bashkisë së Tiranës për lirimin e Berishës këtë të enjte ka pasur pjesëmarrjen më të ulët ndonjëherë. Pamjet e marra nga...

Ligji i luftës me Greqinë/ Shehi: “Do me shku mirë me komshiun, ngrije pak gardhin”

Dashamir Shehi nga foltorja e Kuvendit teksa përshëndeti nismën për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë, theksoi se shqiptarëve nuk iu duhet patriotizmi...

Rritja e numrit të udhëtarëve në Rinas: Leje 3 ditë para për të ulur charter-in

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se ka një rritje të numrit të turistëve në Shqipëri. Gjatë takimit me kryebashkiakët, ai ka theksuar se për të...

Lajme të tjera

Web TV