Publikoi foto për Krishtlindje, Salah sulmohet nga ndjekësit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ylli i Liverpool, Mohamed Salah, është duke kaluar pushimet e fundvitit pranë familjes së tij. Në një postim në rrjetet sociale, Salah ka bërë publike një fotot të familjes së tij pranë pemës së Krishtlindjeve.

Në foton e publikuar nga egjiptiani më 25 dhjetor, shfaqet lojtari pranë gruas së tij, e cila shfaqet e mbuluar dhe pranë tyre qëndron edhe vajza e yllit.  Kjo foto është pëlqyer gjerësisht nga ndjekësit e ndjekësit e lojtarit dhe komentet kanë qenë të shumta.

Ndonëse, shumë persona e kanë pëlqyer këtë foto ka pasur dhe nga ata të cilët kanë nxitur diskutime të shumta dhe kjo për shkak të burkës së bashkëshortes së futbollistit. Të shumtë kanë qenë ata që e kanë mbështetur, por nga ana tjetër ka pasur dhe një numër të madh që janë shprehur kundër.

Futbollisti është sulmuar edhe nga persona të fesë së tij, të cilët e kanë kritikuar publikime fotos së familjes së tij në festën e botës së krishterë dhe kanë theksuar se Karim Benzema nuk ka postuar asnjë foto për këtë ditë./Përgatiti: Fjala.al/

 


Të fundit

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

KOLUMBIA, Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me...

“Më shiti kokainë të prishur”, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau “amerikanin”

38 - vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasje me paramendim të 47-vjeçarit “Amerikani” ose “Gus”, mëngjesin e 20 janarit ka dhënë dëshminë e tij. “Amerikani”...

Thyen rregulluat/ Luizi dhe Olta e pësojnë keq, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë. Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë...

Misteri i vrasjes së vajzës që erdhi nga Italia/ Shefi i Sigurimit e thirri pas shkolle..

Narta është fshati, që fillin e ka të lidhur me lagunën. Në dajlan gjuhet peshku, kapen ngjala që të llapashitet nëpër duar. Vreshtat e...

Pësoi defekt, skafi me 4 persona në bord mbetet në det të hapur

Një skaf me katër persona ka mbetur në det të hapur në Vlorë. Sipas njfotimit, skafi ka pësuar defekt dhe ka qenë kapiteni ai që...

Lajme të tjera

Web TV