test

U vetëplagos me armë, policia arreston burrin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një person ka rënë në prangat e policisë, pasi është vetëplagosur me armë zjarri.

Kjo ngjarje raportohet të ketë ndodhur në Pejë të Kosovës, ku mësohet se ky person të ketë plagosur veten në mënyrë aksidentale.

Pas ngjarjes ai ka shkuar menjëherë në spital, ku është njoftuar edhe policia.

Forcat e policisë kanë kontrolluar shtëpinë e të plagosurit dhe kanë gjetur një pistoletë dhe 14 gëzhoja.

Me vendim të prokurorisë personi i dyshuar si i vetëplagosur është arrestuar./Fjala.al/

Të fundit

Zgjedhjet në universitete/ Qëndresa Qytetare: U evidentuan raste të fotografimt të votës

Qëndresa Qytetare ka reaguar lidhur zgjedhjet në 12 universitete publike në të gjithë vendin të cilat u zhvilluan për...

Kylian Mbappe nuk do të startojë në sfidën ndaj Holandës, francezi vijon rikuperimin

Kylian Mbappé nuk do të startojë sonte, në orën 21:00, në ndeshjen që do të zhvillohet mes Francës dhe Holandës në Kampionatin Evropian. Sulmuesi...

A do të vijë me një parti të re në zgjedhjet e 2025-ës?/ Ja si përgjigjet Lulzim Basha

Pasi humbi vulën e PD-së, në një intervistë televizive Lulzim Basha thotë se grupimi që ai përfaqëson nuk e ka vendosur ende nëse do...

Çfarë kuptimi ka shprehja “kolona e pestë”?

Shprehja "kolona e pestë" u krijua nga frankoisti Emilio Mola për të treguar një organizatë ushtarake klandestine që favorizon një pushtim nga armiku. Kuptimi origjinal...

Reporteri shqiptar bëhet bujë në gazetat e huaja, parashikoi autogolin e Calafiorit

Calafiori dhe parashikimi absurd i gazetarit shqiptar në Spanjë-Itali: "Si ia dolën?" Profecia e pabesueshme e gazetarit për ndeshjen mes Azzurrit dhe “La Rojas”,...

Lajme të tjera

Web TV