VIDEO/ Irani publikon inskenimin “Hollywood-ian” të vrasjes së Trump

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Irani ka nisur kërcënimet ndaj Amerikës, pas vrasjes së gjeneralit iranian, Qasem Soleiman, nga ushtria amerikane me anë të një droni.

Iranianët kanë bërë një provokim shokues, teksa kanë improvizuar një skenë vrasjeje të Presidentit amerikan Donald Trump, ku në këtë video shfaqet një aktor dhe jep deklarata kërcënuese ndaj amerikanëve, duke thënë se nëse ata e nisin luftën, Irani do ta përfundojë.

Në këto pamje improvizuese shihet Trump duke folur para një audience, ndërsa personi shihet teksa rregullon armën dhe e qëllon atë, i cili rrëzohet para njerëzve.


Të fundit

Stuhia e dëborës godet SHBA, anulohen 1400 fluturime

Më shumë se 1,400 fluturime u anuluan ditën e sotme në SHBA pasi një stuhi dëbore goditi shtetet nga...

Pamje të frikshme/ Orteku i borës merr para skiatorët, viktima dhe të plagosur

Dy skiatorë kanë vdekur dhe 19 tjerë për pak minuta kanë ngecur të ngujuar nën dëborë, pasi një ortek goditi resortin e njohur në...

Vrau 3 pensionistë/ Arrestohet në Gjermani serbi, i gjurmonte viktimat në supermarkete

Sot, ndodhi vrasja e tretë e një pensionisti në qytet. I dyshuari kryesor është arrestuar. Bëhet fjalë për një 31-vjeçar serb i paidentifikuar me...

Japonia i dhuron Tiranës mjete zjarrfikëse, Veliaj: Na shërbejnë për zonat periferike

Dy mjete të reja zjarrfikëse iu shtuan stacionit të ri zjarrfikës në Kinostudio, si ndihmë nga Ambasada e Japonisë në Tiranë. Kryebashkiaku Erion Veliaj...

Bullgaria nis ndërtimin e tubacionit që do të transportojë gaz natyror në Serbi

Bullgaria ka nisur sot ndërtimin e një tubacioni që do të transportojë gaz natyror  në Serbi, dhe do të rrisë sigurinë e furnizimit në...

Lajme të tjera

Web TV