Paskuqan, krim në familje, kunati vret kunatën 38 vjeçe!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Tirana zgjohet e përgjakur këtë 10 janar. Viktimë është një grua. Është viktimë e dhunës në familje ndërkohë që autori nuk është bashkëshorti por kunati. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur orëve të vona të mbrëmjes ndërkohë autori i krimit është larguar në drejtim të paditur. Policia bën me dije se viktimë e një sulmi me mjete të forta ka mbetur Enkeleda Çapoku, 38 vjeç, nënë e dy fëmijëve.

Erdet Çapoku është autori i ngjarjes së rëndë ndërkohë bëhet me dije se dëshmitar të ngjarjes së rëndë janë e bija e viktimës dhe nëna e saj. Familja Çapoku banonte në Paskuqan ndërkohë që policia ende nuk ka mundur të zbardhë shkaqet e ngjarjes së rëndë. Po merren në pyetje familjarët dhe të afërmit e palëve ndërkohë për gjatë gjithë natës është bërë e mundur krehja e zonës por nuk është gjendur vrasësi. Policia paraprakisht thotë se bëhet fjalë për një krim për shkak të konflikteve  familjare por nuk specifikohet se cilat janë këto konflikte. / Fjala.al/

Të fundit

Disiplina e re që transformon fosilet në robotë për të studiuar evolucionin e tyre

Një organizëm i lashtë fosile detare, i cili daton 450 milionë vjet më parë, është kthyer në jetë në...

Sot seanca në GJKKO për betimin e Fredi Belerit,e pranishme dhe ambasadorja greke

Në Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar zhvillohet sot seanca për Fredi Belerin, kryebashkiakun e zgjedhur të Himarës, i cili kërkon...

Komisioni i Displinës/ Ndalohet hyrja e 14 tifozëve në stadiume pas dhunës në derbi

Pas akteve të dhunës që shoqëruan derbin Tirana-Partizani, e vlefshme për javën e 15-të të kampionatit “Abissnet Superiore”, Komisioni i Disiplinës dhe Etikës ka...

Përveç dietave dhe aktivitetit fizik, këto ushqime ju ndihmojnë në djegien e dhjamit

Humbja e dhjamit ndodh vetëm kur digjni më shumë kalori sesa merrni, duke e detyruar trupin tuaj të shfrytëzojë rezervat për më shumë energji. Mirëpo...

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën: Ja çdo bëjë ai në janar

Është përfolur gjatë se do të marrë pjesë në Big Brother VIP 3, por a do të jetë vërtetë Romeo Veshaj në këtë sezon...

Lajme të tjera

Web TV