E si t’i thoshte jo 60-vjeçarit mbesa e Lady Dianës pas dhuratës që mori?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kitty Spencer, 26 vjeçarja e cila është mbesa e Lady Dianës është parë më të fejuarin e saj 60 vjeçar teksa mbante në gisht dhe unazën e fejesës me vlerën prej 300.000 poundësh.

Kitty Spencer was spotted wearing a diamond ring now estimated to be worth up to £300,000 on her wedding finger, as she was spotted with her 60-year-old fashion tycoon beau in Cape Town yesterday

Michael, i fejuari i Kitty Spencer i cili është 6 vite më i madh se babai i saj, ka dhe tre fëmijë nga martesa e mëparshme.

Ai i propozoi asaj për martesë pak ditë para Krishtlindjes dhe bukuroshja pranoi edhe pse në një intervistë verën e kaluar ajo u shpreh se nuk e kishte me nxitim të fillonte një familje.

An expert has revealed that the society model, who is 32 years younger than South Africa -born multi-millionaire, Michael Lewis, who turns 61 this month, appeared to be wearing an emerald cut diamond ring with an estimated 30 carats of emerald cut diamonds

“Unë dua të kem fëmijë por jam akoma në të 20-tat. Unë kam shumë miq që janë bërë prindër në moshë të re dhe fëmijët e tyre janë me të vërtetë të adhurueshëm, por mendoj se çdo gjë ka kohën e vet”, u shpreh ajo.

Kujtojmë se i dashuri fundit i 26-vjeçares ishte milioneri italian Niccolo Barattieri di San Pietro, i cili gjithashtu ishte shumë herë më i madh se ajo në moshë.


Të fundit

“Enigmë në mbrojtje”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

Kampionatet rikthehen këtë fundjavë dhe shumica prej ekipeve do të kenë mungesa të rëndësishme. Ndeshjet e Nations League sollën...

Uragani Ian ‘pushton’ Floridën, 2 milionë qytetarë pa energji elektrike!

Uragani Ian la një shteg shkatërrimi në Floridën jugperëndimore, duke bllokuar njerëz në shtëpitë e përmbytura, dëmtuar çatinë e një njësie të kujdesit intensiv...

Kosova si Zvicra, propozon që njerëzit të lahen dyshe për të kursyer

Zëdhënësi i KEDS-it në Kosovë, Viktor Buzhala, ka dhënë propozimin e tij për të kursyer energjinë elektrike në kohë krize. Ai thotë se për të...

Meta në ditëlindjen e ish-presidentit Nishani: Do ta kujtojmë gjithmonë

Sot është ditëlindja e ish-presidentit Bujar Nishani, i cili u nda nga jeta pak muaj më parë pas komplikacioneve që i solli COVID-19. Ka qenë...

Rama sot takim me ambasadorët, ja çfarë do të diskutojnë

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot me ambasadorët e huaj në vendin tonë. Mësohet se në fokus të bisedës do të jetë projektligji...

Lajme të tjera

Web TV