Wanda tërbon fansat, nxjerr foto me tatuazhin në vendin intim

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Bashkëshortja e yllit të Paris Saint German, Mauro Icardit, modelja Wanda Nara di se si ti mbajë pas vetes ndjekësit e rrjeteve sociale.

Së fundmi ajo ka provokuar shumë duke postuar një foto ku ekspozon një tatuazh që është një dallëndyshe, që ndodhet shumë pranë pjesës intime.

Këtë foto Nara e ka bërë poshtë kullës Eiffel në Paris, gjë që e bën atë akoma më shumë provokative.

Nara e ka realizuar këtë foto poshtë kullës “Eiffel” në Paris dhe është pikërisht ky detaj që i ka çmendur akoma më shumë ndjekësit e saj, të cilët nuk i kanë përmbajtur komentet në postin e saj./Fjala.al/

Të fundit

“Daily Express” analizon Shqipërinë: Në rrugën e duhur për t’u bërë anëtare e BE-së

Një numër vendesh janë të etura për t’u bashkuar me bllokun dhe Shqipëria është në rrugën e duhur për...

I dënuar me mbi 2 vite burg, ndalohet brenda Big Brother Albania konkurrenti

Strukturat e Forcës së Posaçme për Operacionet Speciale dhe Kërkimin bënë ndalimin e shtetasit Liam Osmani, 44 vjeç, teksa ai ndodhej në shtëpinë e...

Stuhitë e dëborës godasin perëndimin e SHBA-ve, rreth 60 mijë njerëz pa energji elektrike

Stuhi të mëdha të borës kanë përfshirë disa pjesë të Kalifornisë dhe Nevadas në perëndim të Shteteve të Bashkuara. Bora ka mbyllur rrugët, qendrat e...

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, shprehu falënderimet e...

A ndikon pozicioni i gjumit në shëndetin e zemrës?

Dihet tashmë se një gjumë i mirë dhe cilësor ndikon në shëndetin tuaj, veçanërisht atë të zemrës. Studimet kanë treguar se një gjumë i...

Lajme të tjera

Web TV