Itali/ Përplaset për vdekje 36-vjeçari, autori largohet nga vendngjarja  

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 36-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Itali.

36-vjeçari me banim në provincën e Cuneo, është identifikuar si Franko Gjinaj.

Shqiptari u gjet i pajetë përgjatë rrugës provinciale që të çon nga Stupinigi për në Orbasano, në lokalitetin Stupinigi di Nichelino.

Ishin disa shoferë të rastit që kaluan në atë zonë rreth orës 03:30, të cilët gjetën trupin e pajetë të shqiptarit mëngjesit sotëm.

Nga ana tjetër, karabinierët mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe nisën hetimet.

Sipas informacioneve të policisë italiane, Gjinaj po kalonte rrugën kur është përplasur nga një makinë, drejtuesi i së cilës është larguar nga vendngjarja.

Policia italiane ka ngritur pika kontrolli në të gjithë zonën metropolitane të Torinos për kapjen e autorit të aksidentit.

Të fundit

Horoskopi ditor, e premte 5 mars 2021

Dashi Ka shumë gjëra që po ndikojnë në vëmendjen tuaj dhe shpesh kalojnë në konfuzion sidomos që prej dates 5...

Izmir Smajlaj nuk arrin në finale të kërcimit së gjati në Evropianin e Sallave të Mbyllura

Atleti shkodran, vetëm 5 cm larg kufirit që siguronte vendin në 8-shen e që do të garojë për medalje. Është mbyllur që në fazën eliminatore...

Shokuese/ Nuk i pranoi të dashurin, babai i pret kokën vajzës dhe shëtit me të nëpër rrugë (Video)

Babai i katër fëmijëve preu kokën e njërës prej vajzave të tij dhe e nxori atë në rrugë. Shkak i këtij veprimi është bërë...

Kujdes, nëse shefi juaj ka këtë shenjë horoskopi, s’do i keni punët mirë

Të jesh një udhëheqës fantastik zakonisht do të thotë një kombinim i gatishmërisë për kompromis, logjikë dhe kujdes të mjaftueshëm për njerëzit e tjerë. Por,...

U bë e famshme me ‘selfien’ me shenjat e maskës në fytyrë, infermierja jep mesazhin emocionues në Sanremo

Në mars të vitit të kaluar, në pikun e pandemisë, fotografia e infermieres Alessia Bonari me shenjat e maskës në fytyrë u bë virale...

Lajme të tjera

Web TV