Rrogozhinë/ Makina përplaset me bordurën, mbetet i vdekur 22 vjeçari

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pasditen e së martës në vendin e quajtur “Bishti i zhurrit” në Rrogozhinë ka ndodhur një aksident.

Makina pasi ka dalë nga rruga, është përplasur me me bordurat dhe për pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi 22 vjeçar i automjetit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve.

Rreth orës 17:05 në aksin rrugor Rrogozhinë- Kavajë automjeti me drejtues shtetasin O. L.,22 vjeç, si shkak i një parakalimi të gabuar ka devijuar nga aksi rrugor duke u përplasur me trafikndarësen. Si pasojë e daljes nga rruga, ka ndërruar jetë drejtuesi i automjetit shtetasi O. L“, thuhet në njoftimin e policisë.

Muaji janar është karakterizuar nga aksidente të njëpasnjëshme. Edhe pse janë marrë masa më të forta nga ana e policisë për të mbajtur nën kontroll shpejtësinë tej normave të lejuara dhe konsumin e alkoolit, sërish numri i aksidenteve nuk është ulur.


Të fundit

Vlera e koeficientit të pagave për vitin 2023/ Ku renditet Shqipëria

Vlera e koeficientit të pagave për vitin 2023 do të jetë 105 euro. Kështu tha kryeministri i Kosovës, Albin Kurti,...

Pse për numerologët dita e nesërme është kaq fatsjellëse, ja çfarë duhet të bëni

Që nga 22 janari, të gjithë planetët po lëvizin drejtpërdrejt (pra, asnjëri prej tyre nuk është në prapavijër), dhe me hyrjen në muajin shkurt,...

Telenovela e merkatos, Chelsea i nis dokumente të gabuara PSG-s për transferimin Ziyech

“Telenovela” e lidhur me kalimin e Hakim Ziyech në Paris Saint-Germain është pasuruar me një kapitull të ri. Siç raportojnë mediet britanike duket se ka...

Lindi foshnjën 4 ditë më parë, ndërron jetë 29-vjeçarja në maternitetin ‘Koço Gliozheni’

Një 29-vjeçare ka ndërruar jetë në Maternitetin e ri "Koço Gliozheni" pas lindjes. Burime për Report Tv bëjnë me dije se ka lindur në mënyrë...

“Jemi me Luanin” në vend të “Jepet me qira”/ “Luiz-mania” ‘infekton’ edhe biznesin!

Luiz Ejlli, banori ‘fenomen’ i Big Brother Vip, është kthyer në një nga personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara të momentit. Në një...

Lajme të tjera

Web TV