Futbollisti drejt “fundit”/ Cigare, divorc dhe largim nga Interi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lojtari i Interit, Mateo Politano është duke kaluar një situatë të vështirë si në futboll ashtu edhe në jetën personale.

Ai është aktivizuar shumë pak këtë sezon dhe duket se zikaltërit nuk e kanë shumë në konsideratë. Megjithatë Politano është duke kaluar shumë probleme edhe në jetën personale ku është divorcuara nga gruaja dhe më pas ka nisur një lidhje me modelen e njohur italiane Ginevra Sozzin, e cila më parë ka pasur marrëdhënie dashurore me Paulo Dybalën dhe Radja Nainggolan.

Ky lajm është bërë publik nga revista e përjavshme italiane “Chi”, ku janë publikuar dhe foto e të dyve bashkë. Lojtari është parë me cigare në dorë, gjë që duket se i çon në fund marrëdhëniet midis Interit dhe tij. Modelja ka qenë arsyeja pse lojtari dhe Silvia Di Viçenco i dhanë fund martesës 9-vjeçare.

Politano do largohet nga zikaltërit këtë merkato dhe është pranë kalimit te skuadra e Veronës. Megjithatë e interesuar për të ka qenë dhe skuadra e Napolit./Fjala.al/

Të fundit

Festat shkaktojnë trafik të rënduar në Tiranë, shqetësim për drejtuesit

Edhe pse ditë feste dhe pushimi zyrtar, trafiku në Tiranë është kthyer në shqetësimin e drejtuesve të automjeteve. Paraditen e...

U bllokuan në një tunel në Indi për 17 ditë/ Ja si arritën të mbijetojnë 41 punëtorët

Edhe pse në spital, punëtorët indianë që mbetën të bllokuar për 17 ditë në një tunel janë tashmë të sigurt dhe të lumtur. Ata...

A jeni në listë? 3 shenjat e zodiakut që do të kthehen te ish-partnerët në vitin 2024

Ne ndërmarrim vetëm pak ditë para ndryshimit të kohës dhe siç tregojnë yjet, janë tre shenja të zodiakut që në dashuri do të bëjnë...

Pneumonia misterioze, Kina rikthen maskat/ Europa merr masa të rrepta

Autoritetet shëndetësore të Europës janë vënë në gatishmëri të lartë pas miratimit të masave të rrepta në Kinë, këtë herë për të kontrolluar një...

BE presion Greqisë për Shqipërinë/ Zbulohet hapi tjetër i Athinës

Ka disa ditë që në Athinë zhvillohen konsultime intensive diplomatike, në mënyrë që Greqia të japë miratimin tek letra e përbashkët e 27 vendeve...

Lajme të tjera

Web TV