Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

Para një viti Wolves shkatërruan Liverpool, ja si mund ta bëjnë sërish

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ndërsa Liverpool-i i Jurgen Klopp është duke kaluar një sezon të pamposhtur, pyetja e të gjithëve është nëse dikush ka aftësinë ta ndalojë atë.

Rreth një vit më parë, Wolves arriti të mundë Liverpoolin në Kupën e FA dhe tani ata tentojnë në  Premier Ligë duke shpresuar të ndalojnë liderin.

Padyshim që Liverpooli luajti dobët atë ditë dhe Ujqërit ishin me forcën e plotë, por “Sportsmail” ka hedhur një vështrim në atë lojë për të parë sesi Nuno dhe lojtarët e tij, të cilët rikthehen në formë pasi fituan në fundjavë, mund të bëhen skuadra e parë që mund Liverpoolin në ligë këtë sezon.

Ndryshoni formacionin për t’i shtypur ata

Një aspekt interesant se si Wolves u rreshtuan për dëftuar ndaj Liverpool në Kupën e FA sezonin e kaluar është se ata hodhën poshtë formacionin e tyre të zakonshëm 3-4-3 në 3-4-1-2.

Kjo do të thotë se ata kishin dy sulmues qendrorë dhe një lojtar pas tyre që mund të ulte mbrojtjen e Liverpool.

Vlen të thuhet se që kur Fabinho hyri në Anfield, ai lojtar mbrojtës është bërë gjithnjë e më i rëndësishëm për mënyrën se si luan skuadra e Jurgen Klopp.

Të kesh ata atje do të thotë që dy mbrojtjet e plota mund të marrin pozicione tepër të avancuara, gjë që ka një ndikim në çdo lojtar në fushë.

Nëse një ekip i kap ata në një ditë pushimi, megjithatë, është e lehtë t’i shtypësh ato dhe të fitosh topin përsëri në zona të rrezikshme qesharake.

Ujqërit e demonstruan këtë sezonin e kaluar. Goli i tyre i parë erdhi nga fitimi i topit nga James Milner, i cili është i panjohur me atë rol, në gjysmën e tij dhe duke shpërthyer përpara.

Natyra e këtij pozicioni e la Liverpoolin të mposhtur në drejtim të numrave dhe kur Raul Jimenez e përshkoi atë, gjithmonë ka të ngjarë të përfundojë në pjesën e pasme të rrjetës.

Lexo edhe :  Si ndikon vapa tek veprimi i ilaçeve të tensionit të gjakut

Përdorni Adama Traore si sulmues

Nëse Ujqërit do të kalojnë në një avantazh dy për këtë lojë, ata duhet të zhvendosin një nga yjet e tyre nga pozicioni i tij i zakonshëm.

Adama Traore tenton të luajë në të djathtë të 3-4-3 të tyre, por është bërë më efektiv përpara afër golit në muajt e fundit.

Ai nuk është i përshtatshëm për të qenë një Nr 10 i ngarkuar me uljen e mbrojtjes dhe mesfushës së Liverpoolit, por ritmi i tij në situatat kur Ujqërit shkatërrojnë fushën mund të jetë i paçmueshëm.

Lodheni Liverpool-in deri vonë dhe përpiquni ta zhysni atë

Një tregues i mirë se kur Wolves mund të marrë një rezultat kundër Liverpool është në pjesën e dytë të ndeshjeve të tyre.

Kjo periudhë, në fillimin e pjesës së dytë është kur Ujku mund të shfrytëzojë të metat e Liverpool-it. Ata kanë aftësinë ta rritin ritmin, kur skuadra e Jurgen Klopp ka një zakon të zhytet.

Shpresoni që Ruben Neves mund të krijojë një raketë tjetër

E vërteta është se Ujqërit arritën ta mposhtin Liverpoolin, por ishin mjaft me fat që e bënë këtë.

Dhe shumë prej saj u arrit nga një moment të shkëlqimit individual të një lojtari me aftësinë për ta ndezur çast – Ruben Neves.

Greva e tij në distancë vendosi ndeshjen e fundit, Liverpooli ka qenë mjaft me fat kur bëhet fjalë për momente magjie në këtë fushatë.

Ujku dhe pjesa tjetër e Premier Ligë duhet të shpresojnë se mund të sjellin në mendje atë rast që përfundon garën e pamposhtur të Reds./Katerina Tafa/Fjala.al/

Të fundit

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën e foshnjave të parakohshme

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri...

Zaragoza është në rrugën e duhur për të nënshkruar me mesfushorin Keidi Bare

Në një zhvillim të fundit, drejtori sportiv Juan Carlos Cordero dhe përfaqësuesi i mesfushorit shqiptar, Juanma López, kanë bërë hapa të rëndësishëm drejt nënshkrimit...

Ç’do të ndodhë mes Kimmich dhe FC Bayern? Ja kur vendoset e ardhmja e yllit gjerman

Çfarë do të ndodhë mes Joshua Kimmich dhe FC Bayern? Kjo pyetje aktualisht po trazon shumë mendje në Mynih. Kontrata e 91-herë lojtarit të kombëtares...

VIDEO/ Kim Kardashian rikrijon videon virale së bashku me Andrea Bocellin

Nga India në Itali, motrat Kardashian janë gjithmonë aty ku është vëmendja. Kim dhe Khloé Kardashian bënë një sërë paraqitjesh mahnitëse në dasmën e...

Strategu i fushatës së Bill Clinton: Dyert për Biden janë mbyllur

Fushata e rizgjedhjes së Presidentit Biden ka përfunduar plotësisht, parashikoi të enjten komentatori politik i CNN dhe ish-strategu i Bill Clinton, Paul Begala. “Kam folur...

Lajme të tjera

Web TV