Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Ndryshon trajneri i Francës, presidenti i FFF-s kërkon Zidane-n

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kombëtarja e Francës është duke parë mundësitë për të zëvendësuar trajnerin Didie Deshampin dhe duket se favoriti është tekniku i Real Madrid Zinedine Zidane. Ky lajm është konfirmuar nga vetë presidenti i Federatës Franceze të Futbollit, Noel Lë Gre.

Zidane është përfolur edhe më parë për të marrë drejtimin e kampionëve të botës, por ai zgjodhi të kthehej në “Santiago Bernabeu” vitin e kaluar.

“Ditën që Didie vendos të largohet apo kontrata e tij të mos rinovohet, nëse Zidan do të jetë i disponueshëm në atë periudhë, ai do të jetë kandidati për këtë rol”,-u shpreh Lë Gre për televizionin “Canal+”.

Ndërsa, tekniku aktual i francezëve, i cili është bashkuar me “Les Bleus” në vitin 2012 ka rinovuar sërish kontratën që parashikohet të zgjasë deri në përfundim të Botërorit të Katarit në 2022-in.

“Kemi Botërorin e Katarit. Didier do të jetë atje dhe ndoshta më pas nuk e di”,-tha ndër të tjera  presidenti i FFF-s.

Vetë Deshamp e ka përkrahur kërkesën e presidentit të FFF-së dhe ka dalë pro marrjes së drejtimit të Kombëtares nga ish shoku i tij i skuadrës.

Zidane dhe Deshamp fituan Kupën e Botës si lojtarë të Francës në vitin 1998, përpara se ish-trajneri i Juventusit të udhëhiqte vendin e tij drejt Botërorit të 2018-ës në Rusi./Fjala.al/

Të fundit

Ligji i luftës me Greqinë/ Shehi: “Do me shku mirë me komshiun, ngrije pak gardhin”

Dashamir Shehi nga foltorja e Kuvendit teksa përshëndeti nismën për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë, theksoi se...

Rritja e numrit të udhëtarëve në Rinas: Leje 3 ditë para për të ulur charter-in

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se ka një rritje të numrit të turistëve në Shqipëri. Gjatë takimit me kryebashkiakët, ai ka theksuar se për të...

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Idrizi: Absurd, me Italinë e ka hequr!

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka prezantuar në kuvend pr.deklaratën përmes së cilës kërkojnë nga qeveria që të bëjnë çdo përpjekje me Greqinë për heqjen...

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë më të vështira për t’u...

Vuante nga zemra, ndërron jetë turisti francez në ishullin e Sazanit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Sazanit. Mësohet se ka ndërruar jetë një 38-vjeçar francez. Fillimisht, turisti nuk është ndjerë mirë nga...

Lajme të tjera

Web TV