Prizren, shpallet në kërkim djali i çiftit të vrarë dy ditë më parë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prokuroria e Prizrentit ka shpallur në kërkim 35-vjeçarin A.H, djalin e çiftit që u gjet i vdekur dy ditë më parë në Prizren, është në kërkim në lidhje me vrasjen e tyre.

Kryeprokurori i Prizrenit, Admir Shala, ka thënë se A. H. ka qenë duke jetuar së bashku me çiftin dhe se në ditën kur janë gjetur trupat, nuk është gjetur aty. Ai thotë se djali i çiftit mund të ketë dalë përmes Maqedonisë së Veriut në Greqi.

Shala deklaron se nuk mund të japë detaje derisa nuk dihet vendndodhja e tij. /Fjala.al

Të fundit

“Ka një reflektim të madh për atë që ka ndodhur”/ Enno Bozdo: PD duhet të ndryshojë

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Enno Bozdo, ka komentuar situatën në Partinë Demokratike, pas rezultatit të zgjedhjeve vendore të...

Elon Musk rikthehet më i fuqishëm se kurrë, shpallet sërish personi më i pasur në botë

Elon Musk, CEO i Tesla, SpaceX dhe Twitter, rifitoi titullin e personit më të pasur në botë, duke tejkaluar CEO-n e modës luksoze franceze,...

Moti “ndryshon” stinë/ Meteorologia zbulon çfarë do të ndodhë me temperaturat gjatë verës

Jemi dëshmitarë të një pranvere mjaft jo-stabile dhe me pak rreze diellore në territoret tona, ndërsa trende të ngjashme parashihen edhe javët dhe muajt...

Dënohet me 30 vite burg aktori i njohur/ Ja akuza që rëndon mbi të

Aktori i njohur Danny Masterson, është dënuar me 30 vite burg. Ky i fundit u shpall fajtor për dy akuza për përdhunim, e sipas...

1 Qershori/ Berisha: Dita e më të dashurve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka uruar festën e 1 qershorit me një mesazh në facebook. “Të dashur miq, sot dita e fëmijëve, më...

Lajme të tjera

Web TV