Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Soros, akuza të forta për Facebook: Po ndihmon Trump në fushatë elektorale

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

George Soros akuzon Facebook-un se po punon për rizgjedhjen e Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë. Soros deklaroi se Facebook po ndihmon Trump fushatën zgjedhore të këtij viti në këmbim të mbrojtjes nga Presidenti.

“Facebook do të punojë që Trump të rizgjidhet President, dhe Trump do të mbrojë Facebook. Kjo më shqetëson shumë për rezultatin e zgjedhjeve për 2020-tën,” tha miliarderi hungarez i lindur në SHBA në një fjalim në Davos. “Kjo më shqetëson shumë për rezultatin e vitit 2020.”

Një zëdhënës i një kompanie Facebook më vonë deklaroi se “deklarata e Soros është thjesht e gabuar”.

Në një darkë të organizuar nga fondacioni i tij i “Shoqëria e Hapur”, Soros hodhi akuza të forta ndaj Trump, Xi Jinping të Kinës, Narendra Modi të Indisë, Jair Bolsonaro të Brazilit dhe Viktor Orbán të Hungarisë.

Soros e përshkroi Trump si “narcisistin e fundit” dhe e quajti Xi Jinping një “diktator”, ndërsa vlerësoi adoleshenten Greta Thunberg, si aktivisten kryesore për klimën.

Gjithashtu, Soros tha që ai kishte vendosur të nisë projektin më të rëndësishëm të jetës tij – një investim prej 1 miliardë dollarësh në “të menduarit kritik” përmes një rrjeti të ri të kolegjeve dhe universiteteve. Burimi: Politico.eu, Përshtati: Fjala.al

Të fundit

Lojërat Olimpike të Parisit, detajet nga ceremonia madhështore e hapjes!

Për herë të parë në histori, ceremonia e hapjes së një olimpiade do të bëhet nëpër qytet dhe jo...

Samiti i Komunitetit Politik Europian/ Rama takon kryeministrin grek, Kyriakos Mitsotakis

Kryeministri Edi Rama është takuar në Londër me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis. Takimi mes dy zyrtarëve është zhvilluar në prag të Samitit të Komunitetit...

Pesë arsye të forta përse duhet të hani më shpesh ananas

Në kultivimin e ananasit nuk përdoren pesticide dhe mjete të tjera mbrojtëse. Ananasi është frut i adhuruar në gjithë botën, për shkak të shijes dhe...

Miratohet projekt-deklarata për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë

Kuvendi ka miratuar me 96 vota pro dhe asnjë kundër projekt deklaratën e PDIU-së për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë. Drafti i PDIU-së,...

Berisha thirrje Avokatit të Popullit: Hetoni kushtet e punës të punonjësve të turizmit

Kreu i PD-së, Sali Berisha me anë të  një postimi i ka bërë thirrje Avokatit të Popullit të ndërmarrë me urgjencë një hetim për...

Lajme të tjera

Web TV