Studim/ Burrat preferojnë gratë me flokë kaçurrela ose me onde

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të dashura mike, largojini pjasterat tuaja të flokëve, furça rrotulluese dhe të gjitha pajisjet e tjera me të cilat jeni përpjekur të zbusni kaçurrelat.

Le ti ruajmë ato, pasi janë sensuale dhe vënë në pah veçoritë e fytyrës dhe trupit. Ato tregojnë një karakter të fortë, të vendosur, stimulues dhe asnjëherë të mërzitshëm. Po, burrat preferojnë gratë me flokë kaçurrelë ose me onde. Ato përshkruhen si femra fatale, shumë më seksi se të tjerat dhe me një bukuri të parezistueshme.

Gratë me flokë kaçurrelë ose me onde mishërojnë përsosmërinë, thonë meshkujt, por pse?

Kaçurrelat, sipas mendimit të meshkujve, janë natyrisht seksi, ato dërgojnë një thirrje të sensualitetit të egër. Një thirrje që është e pamundur t’i rezistosh. Një grua me flokë kaçurrelë ose me onde shihet si një grua e pavarur, sigurisht e komplikuar, por në të njëjtën kohë pa ngurtësinë e komunikimit që kanë shumë gra me flokë të drejtë.

Kaçurrelat identifikojnë gruan pasionante, asnjëherë banale, një temperament të zakonshëm, por me hije të ëmbëlsisë, një përzierje vdekjeprurëse për burrat.

Burimi / https://ognigiornomagazine.net/


Të fundit

Ukraina synon të evakuojë mijëra banorë nga Donetsku para dimrit

Qeveria ukrainase po synon të evakuojë dy të tretat e banorëve nga zonat që ajo ende kontrollon në rajonin...

Studiuesit në alarm, temperaturat në Arktik po rriten shumë më shpejt se mesatarja

Sipas një studimi të ri skandinav, temperatura në rajonin e Arktikut po rritet shumë më shpejt se mesatarja globale sesa kanë vlerësuar më parë...

FBI kontrolle në shtëpinë e Trump, flet prokurori i përgjithshëm: E urdhërova unë

FBI ka hyrë në shtëpinë e ish-presidentit Donald Trump për të bërë kontrolle por ende nuk dihet arsyeja e kontrollit. Mbi ngjarjen ka folur vetë...

Nga Trump te lufta në Ukrainë, zbulohet si “The Simpson” parashikojnë të ardhmen

Nëse doni të dini se ku po shkon bota, shihni “The Simpsons”. Shfaqja popullore e karikaturave për të rritur ka parashikuar ngjarje të egra dhe të...

Ishte i shpallur në kërkim, arrestohet ish-shefi i policisë së Dhërmiut!

Ish-shefi i Policisë së Dhërmiut, Sokol Bode është arrestuar mbrëmjen e sotme gjatë një aksioni policor në qytetin e Beratit. Bode është dënuar me 12...

Lajme të tjera

Web TV