Aksident në Tiranë, makina kthehet përmbys

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një automjet pas përplasjes është kthyer përmbys. Ngjarja ka ndodhur në Unazën e Madhe pranë Kopshtit Botanik të kryeqytetit dhe për momentin nuk dihet nëse ka persona të plagosur rëndë.

Ambulanca dhe policia kanë mbërritur me shpejtësi në vendngjarje.

Aksidenti shkaktoi edhe vështirësi në qarkullim, sidomos në një orar kur trafiku është i rënduar.


Të fundit

Horoskopi ditor, e shtunë 28 janar 2023

Dashi Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza...

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0 për skuadrën e Pep Guardiolës,...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Largimi i shqiptarëve, eksperti i punësimit tregon ‘çelësin’: Frenimi i emigracionit..

Në kushtet e largimit të fuqisë punëtore nga vendi, eksperti për çështjet e punësimit Erald Pashai, sugjeron rritjen e pagës mesatare në 850 euro...

Rrëfehet ish-e dashura e McGonigal: I gjeta në shtëpi çantë me para më tha se…

Charles McGonigal kishte një lidhje jashtë martesore, pa e ditur se ky raport do i kushtonte shumë! Duket se qenë Allison Guerriero, e dashura e...

Lajme të tjera

Web TV