Foto/Martohen në mes të shkretëtirës në fshehtësi Klea Huta dhe Elgit Doda

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Klea Huta dhe Elgit Doda i kanë dhënë fund beqarisë. Çifti mjaft i dashur për publikun shqiptar kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një ceremoni të fshehtë .

Kanë qenë vetë Klea dhe Elgiti që përmes postimeve në rrjetet sociale kanë bërë publikë lajmin e dasmës.

“Unë thash poo ?? Faleminderit qe egziston…..❤️” shkruan Elgiti krahas fotos me Klean duke i puthur duart. Ndërkohë Klea ka postuar disa foto nga dasma e zhvilluar në shkretëtirën e Agafay Marrakesh./Fjala.al

View this post on Instagram

?

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Të fundit

Çfarë ndodhi? Paditet ish-presidenti i njohur, dyshohet se…

Prokurorët në Kolumbi ngritën sot formalisht akuzat ndaj ish-presidentit te djathtë Alvaro Uribe për rryshfet ndaj dëshmitarëve dhe mashtrim...

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo. “Përplasjet” e tyre kanë...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Putin: Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut

Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut për të garantuar fitoren, tha këtë të shtunë presidenti rus Vladimir Putin, duke hapur një...

Lajme të tjera

Web TV