Zbulohen detaje të reja për Samsung Galaxy S20, shitjet fillojnë më 6 mars

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas publikimit të pamjes dhe detajeve të harduerit,  në rrjetet sociale thuhet se Galaxy S20, Galaxy S20 + dhe Galaxy S20 Ultra do të dalin në shitje më 6 mars.

Max Weinbach dhe XDA-Developer kanë postuar në Twitter se telefonat e serive Galaxy S20 ka të ngjarë të dalin në shitje të premten e parë të Marsit.

Ai shtoi se S20 do të vijë me certifikim IP68. Për më tepër, kufjet e ardhshme Galaxy Buds + parashikohet se do të shiten me pakicë në 149,99 $.

Pajisjet thuhet se ofrojnë dy here më shumë jetëgjatësi të baterisë në krahasim me standardin Galaxy Buds dhe do të ofrojnë veçorin e Izolimit të zhurmës.

Të fundit

Jemi në epokën e artë të eksplorimit të mbytjeve detare

Thatësira, ngjarjet ekstreme të motit, ndryshimet klimatike dhe përdorimi i teknologjive gjithnjë e më të avancuara po sjellin në...

Jimi Hendrix me Strat-in… “Kitarat ishin zgjatime të tij, pjesë e personalitetit”.

‘Me një Strat mund të sundosh botën!’ Nile Rodgers, Bonnie Raitt dhe John Squire në kitarën elektrike që ndryshoi gjithçka Si e bëri një...

Si e fitoi kuzhinieri spanjoll një linjë telefonike për në Shtëpinë e Bardhë?

José Andrés dërgon kuzhinierë në zonat e fatkeqësive. Ai ka udhëhequr një reagim të ashpër për Gazën kundër Netanyahut që asnjë protestë apo politikan...

Pas sulmit të Iranit ndaj Izraelit, bota duhet të veprojë: kriza na kërcënon të gjithëve

Netanyahu donte një konflikt më të gjerë dhe Teherani ka hyrë në grackën e tij. Fuqitë e mëdha duhet ta ndalojnë menjëherë këtë Nga Simon...

Bashës nuk i del inati me kthimin e Berishës në PD: “Pazar për Xhaçkën”

Shpëtimi i mandatit të Olta Xhaçkës nga Kuvendi, në leximin politik të Lulzim Bashës është një pazar tjetër mes PS dhe Rithemelimit. Në këmbim...

Lajme të tjera

Web TV