Humb jetën në krye të detyrës punëtori në Tiranë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën në krye të detyrës teksa po punonte për rikonstruksionin e një godine.

57-vjeçari me inicialet E. L., ka rënë nga lartësia e një shkolle në Tiranë teksa po mundohej të rregullonte godinën në fjalë. Ngjarja e rënë ka ndodhur sot rreth orën 13:15, në rrugën ‘ e Kastriotëve’.

Sipas burimeve paraprake rrëzimi i tij ka ndodhur aksidentalisht ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Sot, me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, në rrugën ‘ e Kastriotëve’ duke punuar, tek godina e një shkolle aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasi E.L, 57 vjeç, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Fjala.al


Të fundit

Agron Duka zbulon ‘formulën’, ja si do i fitojë opozita zgjedhjet e 14 majit

Kreu i PAA-së, Agron Duka ka treguar “formulën” se si opozita të fitojë zgjedhjet e 14 majit. Duka theksoi se...

Arrestohet shqiptari në Vjenë/ Plagosi me thikë pas shpine një 30-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brenda një apartamenti në Vjenë të Austrisë ku një 30 vjeçar shqiptar ka goditur me thikë pas shpine...

Do heqin kamerat apo krimin?/ Karamuço “zbërthen” prapaskenat e operacionit “Fijet”

I ftuar ditën e sotme në ‘Breaking’ në Top News  ka qenë eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço. Ai ka folur për operacionin e policisë “Fijet”,...

Del për herë të parë në ekran djali i saj, Olta qan dhe i jep mesazhin e bukur: Do vij…

Olta Gixhari ishte banorja e rradhës, pas Diolës që u surprizua nga i vogli i saj. Përmes një video-je të shfaqur në ekran, Olta u...

Belind Këlliçi viziton Uashingtonin/ Takohet me kongresmenin e Miçiganit

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Washington DC ku është takuar me kongresmenin e Miçiganit...

Lajme të tjera

Web TV