Video/ Këmbësori përplaset nga makina, dyshohet se ishte e qëllimshme

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një qytetar i Shtimes në Kosovë është goditur nga një makinë teksa po kalonte rrugën.

Portali “Front Online” ka siguruar dy video nga kamerat e sigurisë të disa bizneseve, ku shihet qartë se si makina e godet qytetarin.

Ngjarja ka ndodhur para katër ditesh, përkatësisht më 28 janar 2020.

Sipas këtyre videove, dëshmitarët okularë thonë se ka dyshime se goditja e qytetarit nga drejtuesi i automjetit është e qëllimshme.


Të fundit

Transferimi më i shtrenjtë në histori të Premier League, Chelsea zyrtarizon Enzo Fernadez

Chelsea ka konfirmuar zyrtarisht se ka transferuar mesfushorin argjentinas Enzo Fernandez nga Benfica. Për klubin londinez ky është transferimi më...

Agron Duka zbulon ‘formulën’, ja si do i fitojë opozita zgjedhjet e 14 majit

Kreu i PAA-së, Agron Duka ka treguar “formulën” se si opozita të fitojë zgjedhjet e 14 majit. Duka theksoi se opozita duhet bashkuar rreth kandidatit...

Arrestohet shqiptari në Vjenë/ Plagosi me thikë pas shpine një 30-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brenda një apartamenti në Vjenë të Austrisë ku një 30 vjeçar shqiptar ka goditur me thikë pas shpine...

Do heqin kamerat apo krimin?/ Karamuço “zbërthen” prapaskenat e operacionit “Fijet”

I ftuar ditën e sotme në ‘Breaking’ në Top News  ka qenë eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço. Ai ka folur për operacionin e policisë “Fijet”,...

Del për herë të parë në ekran djali i saj, Olta qan dhe i jep mesazhin e bukur: Do vij…

Olta Gixhari ishte banorja e rradhës, pas Diolës që u surprizua nga i vogli i saj. Përmes një video-je të shfaqur në ekran, Olta u...

Lajme të tjera

Web TV