Bashkëpunëtori i ‘killerit’ Julian Sinanaj gjendet i pajetë në burgun e Peqinit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një i burgosur është gjetur i pajetë në qelinë tij në burgun e Peqit ku vuante dënimin. Bëhet fjalë për Andon Mëhillajn i cili ishte i dënuar me burgim të përjetshëm.

Në media Andon Mëhillaj njihet si njeriu që gjente klientët për vrasësin me pagesë Julian Sinanaj.

Gjithashtu, Mëhillaj është cilësuar si kreu i bandës së tritolit në Vlorë.

Deri më tani ende nuk dihet detajet se pse ka gjetur vdekjen tij. Kujtojmë se Mëhillaj u vetëdorëzua në shkurt të 2014, i shoqëruar nga një miku i tij. /Fjala.al

Të fundit

Tmerrohen banorët e Freskut në Tiranë, helikopteri u hedh një lëndë të paidentifikuar

Pasditen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë, banorët e zonës janë alarmuar nga një ndodhi aspak e...

Berisha: Zhvillimi për çështjen “McGonigal”, detyroi Ramën të bënte draftin për Kosovën

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se drafti që kreu i qeverisë Edi Rama prezantoi sot për Kosovën është i hartuar në Serbi. Gjatë një interviste në...

VIDEO/ Benzema prezantohet në mënyrë spektakolare tek Al-Ittihad mes 60 mijë tifozëve

Pamjet e para të Karim Benzemas me fanellën e Al-Ittihad janë mbresëlënese. Sulmuesi francez u prezantua para tifozëve në fushë në “King Abdullah Sports...

Rubini më i madh dhe më i vlefshëm ndonjëherë shitet në ankand, ja sa kushtoi ai

Një rubin 55,22 karatësh është bërë guri më e madh dhe më i vlefshëm i këtij lloji që është shitur ndonjëherë në ankand, duke...

Analiza e VOA: Mike Pence sfidon Trump për të qenë kandidat i republikanëve

Këtë javë disa republikanë kanë shpallur kandidaturën për president në përpjekje për të penguar ish-Presidentin Donald Trump që të marrë emërimin e Partisë Republikane...

Lajme të tjera

Web TV