Bayern publikon videon e Muller-it duke folur me pulat

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Skuadra e Bayern Munchin gjithmonë publikon foto e video të lojtarëve të saj në momente qesharake, apo duke  bërë veprime që gjithmonë sjellin reagime të ndjekësve.

Në një postim në faqen zyrtare në “Instagram” kampionët e Gjermanisë kanë postuar  një video të sulmuesit Thomas Muller në mes të disa pulave duke i imituar, të cilin e quajnë si bashkëbiseduesin e shpendëve.

 

View this post on Instagram

 

?? @esmuellert: The Animal Whisperer! ? #FCBayern #ThomasMüller

A post shared by FC Bayern München (@fcbayern) on

Ky veprim i lojtarit është shumë qesharak dhe duket se ndjekësit e gjermanëve kanë qeshur me lot kur e kanë parë./Fjala.al/

Të fundit

Kuvendi i hap dritën jeshile ngritjes së komisionit anti-SPAK

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion u miratua në Kuvend në seancën e së enjtes. Komisioni u miratua me 74 vota...

Pse nuk i kemi adresat si e gjithë Evropa…?!

Nga Ben Andoni Identifikimi i adresës sime personale në Tiranë është gati po ai i vjetri me përjashtimin e vetëm, që emri i rrugës ka...

Vota e Diasporës/ Celibashi: Nga pikëpamja teknike është e garantuar

Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi ka deklaruar se nga pikëpamja teknike vota e emigrantëve është e garantuar. Në një intervistë televizive, Celibashi është shprehur se...

Makinat e braktisura do zhvendosen në Farkë/ Veliaj: Zona e lirë sjell 5-7 mijë punësime

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, ku do të miratohen projektvendime me karakter social, tha se zona e...

Projektligji për komunikimet elektronike/ Balluku: Risi aksesi ndaj shërbimeve digjitale

Këtë të enjte po diskutohet në kuvend projektligji për komunikimet elektronike. Gjatë fjalës së saj, Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, ka deklaruar...

Lajme të tjera

Web TV