Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Kosova në kërkim të një vrasësi nga Peja: Na ndihmoni të kapim!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nga Nikoleta Kovaçi/

Djali që shihni në foto është nga Peja. Është pinjoll i familjes Helshani dhe sot konsiderohet një ndër njerëzit më të kërkuar në Kosovë. Mbi të rëndojnë një sërë akuzash të rënda që kanë të bëjnë me vrasje e plagosje, ndërkohë që policia e Kosovës kërkon ndihmën e gjithë opinionit publik për ta gjetur. Ai është 45 vjeç dhe mendohet se fshihet në Kosovë. Por, Adem Helshani, është një nga personat që u bë objekt i një përplasjeje edhe në rrjetet sociale me njërin nga rivalët e fisit të tij duke i kërkuar që ai të dorëzohej pasi sido që ai do të vritej nga një djalë i familjes Kelmendi. E nëse kërcënuesi i tij u vu në pranga kohë më parë për këtë kërcënim e për disa akuza të tjera, Adem Helshani është i kërkuar në të gjithë botën për vrasje dhe për disa tentativa vrasjesh dhe plagosjesh.

Në njoftimin e shpërndarë sot thuhet se Policia e Kosovës kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një personi të dyshuar për vrasje e tentim vrasje. Bëhet fjalë për Adem Helshanin, nga Ozrimi i Pejës! Përmes një komunikate drejtuar medieve, Policia Rajonale e Pejës ka njoftuar se ka siguruar lejen për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij. “Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”- thuhet në komunikatë. Mes dy familjeve Helshani dhe Kelmendi ka një hasmëri të frikshme. Janë me dhjetëra të vrarë dhe të plagosur mes palëve, ku përveç atentateve, vrasjeve të më shumë se disa personave, ata kanë përdorur edhe mina të telekomanduara kundër njëri tjetrit. Madje u tha se bëhet fjalë vrasës me pagesë nga Shqipëria të cilët janë përdorur për të kryer atentatet.

Të fundit

Horoskopi 15 Korrik 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Do përballeni me një të papritur të cilën me zor do e zgjidhni. Në raportin dashuror mos jini negativ, pasi ky është një moment...

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike në vend. Kështu tha në një...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Lajme të tjera

Web TV