Stuhia ‘Ciara’ godet Britaninë, pamje apokaliptike

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Qindra fluturime brenda dhe jashtë aeroporteve evropiane u anuluan ndërsa stuhia e madhe goditi Britaninë.

Të dielën rrugët në të gjithë Britaninë u përmbytën ndërsa disa njerëz u duhet të shpëtoheshin nga punonjësit e urgjencës pasi u bllokuan në makinat e tyre.

Stuhia do vazhdojë edhe gjatë të hënës dhe të martës, departamenti i meteorologjisë paralajmëroi se do të ketë borë dhe akull në veri-perëndim.

E njëjta gjendje paraqitet edhe në Skoci, shërbimet e trageteve janë mbyllur pasi është paralajmëruar për erë deri në 75km/h./Fjala.al

Të fundit

“Përse u shenjëstrua Dumani?”/ Ja si përgjigjet analisti i njohur

Në një intervistë në një emision televiziv, analisti Arben Meçe, analizoi deklaratat e kreut të Partisë së Lirisë, dhe...

Rikthehet “makthi” i tërmetit në Turqi, pamje nga momenti i lëkundjeve sizmike

Tërmeti i magnitudës 5.6 Rihter që goditi Turqinë pasditen e kësaj të enjteje shkaktoi panik te banorët. Lëkundjet e tërmetit u regjistraun në rajonin e...

Kanye West sulmon fizikisht një burrë, sepse i ngacmoi të shoqen

TMZ ka zbuluar se Kanye West po investigohet për sulm fizik të qëllimtë pasi goditi një burrë, i cili thuhet se kreu një veprim...

Meta probleme me drejtësinë? Analisti thumbon ish-presidentin:Pa qenë i pandehur nga SPAK

Analisti Skënder Minxhozi thotë se kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta po sillet sikur ka probleme me drejtësinë. Në një intervistë televizive, Minxhozi u...

Kur do shpërndahen fondet? Afati mbyllet nesër, 66 mijë fermerë aplikuan për subvencione!

Fermerët kanë edhe pak orë në dispozicion për të aplikuar për Skemën Kombëtare dhe të marrin mbështetje financiare nga Buxheti i shtetit. Aplikimet mbyllen...

Lajme të tjera

Web TV