Gruaja e Mc Kreshës tregon barkun dhe nepsin e shtatzanisë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi Mc Kresha dhe Erzina u martuan në një ceremoni private më 15 dhjetor të 2019. Menjëherë pas martesës çifti konfirmoi edhe lajmin se do të bëhen prindër.

Erzina tashmë është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe për herë të parë ka treguar barkun e rrumbullakosur me një foto në Instagram.

Erzina e veshur me tuta dhe në dorë me një kuti me akullore ka zbuluar kështu nepsin e shtatzënisë./Fjala.al


Të fundit

COVID-19, MSH: 10 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i bën thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid dhe vaksinimin kundër gripit,...

Porti tregtar në Porto Romano, Rama: Projekt strategjik për vendin

“Një projekt strategjik për vendin por edhe rajonin e Europës juglindore” – kështu e konsideroi kreu i qeverisë Edi Rama, projektin për ndërtimin e...

Nedim Bajrami prezantohet tek Sassuolo, trajneri gati të ndryshojë skemën për të

Nedim Bajrami është futbollisti më i ri i Sassuolo. Mesfushori shqiptar është transferuar orët e fundit të merkatos së janarit në klubin emilian për...

Kontrolle të shumta, FBI “zbarkon” në shtëpinë e Presidentit Biden

FBI ka nisur kontrollet në shtëpinë e Presidentit Joe Biden në Delaware si pjesë e një hetimi për dokumente të klasifikuara. Lajmin e konfirmoi avokati...

Nuk kishin para për t’i blerë biletën, çifti braktis foshnjën në aeroport

Çfarë bëni kur nuk keni para për një biletë avioni për fëmijën tuaj? Me siguri nuk e lini në aeroport. Sipas Daily Mail,  një çift...

Lajme të tjera

Web TV