Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Dialogu Kosovë-Serbi, Weller: Periudha më e mirë për njohje reciproke

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-kongresmeni Jerry Weller, thotë se është zë i tregut të lirë dhe nuk beson në tarifa, derisa bënë thirrje që Qeveria e Kosovës të fokusohet në politika që tërheq investime, rrisin eksportin dhe krijojnë vende të reja të punës.

Ai në një intervistë për KosovaPress, pas një ligjërate që ka pasur me studentët e kolegjit AAB, thotë se rritja ekonomike është shumë e rëndësishme për vendin.

Weller thotë se është zë i tregut të lirë dhe se nuk beson në tarifa, por shton se është shumë e rëndësishme që marrëdhëniet mes Kosovës dhe Serbisë duhet të shkojnë përpara për të siguruar që ka një integrim të barabartë të të dy ekonomive.

Sa i përket paralajmërimit të kryeministrit të Kosovës Albin Kurti se ndaj Serbisë do të vendoset reciprocitet në vend të taksës 100 përqind, Weller thotë se inkurajon trajtim të barabartë mes dy palëve për produktet që tregtohen më tej kurit.

Weller potencon se është periudha më e mirë që Serbia dhe Kosova të kenë njohje zyrtare. Ai thotë se Kosova ka një mundësi reale për të zgjeruar tregtinë e saj për shitjen e produkteve në SHBA, që do të ndikonte në rritjet e numrit të fabrikave dhe rrit numrin e vendeve të punës.

Të fundit

Çfarë tregoi protesta e 11 korrikut për opozitën

Nga Roland Qafoku Prej një muaji me vulë. Prej 11 vitesh me dëshirë të madhe për të rrëzuar qeverinë. Prej...

Horoskopi 15 Korrik 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Do përballeni me një të papritur të cilën me zor do e zgjidhni. Në raportin dashuror mos jini negativ, pasi ky është një moment...

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike në vend. Kështu tha në një...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Lajme të tjera

Web TV