Stresi rikthehet me Kejsin?/ E uron me foto romantike për ditëlindje

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kejsi feston këtë 11 shkurt ditëlindjen dhe dhuratat më të bukura i mori në mesnatë nga njerëzit më të dashur për të.

Shampanjë, çantë dhe parfum Yves Saint Laurent dhe sigurisht tortë me qirinj.
Ndërkohë që prej kohësh aludohet se lidhja me reperin Stresi ka mbaruar, vetë ai ka surprizuar të gjithë dje.

Ai postoi një foto romantike duke puthur Kejsin. “Gëzuar ditëlindjen”, e ka uruar Stresi ish-partneren, duke vënë në dukje se mes tyre ka shpresë për ribashkim./Fjala.al

Të fundit

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Putin: Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut

Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut për të garantuar fitoren, tha këtë të shtunë presidenti rus Vladimir Putin, duke hapur një...

Breshëri i pabesueshëm në Torino vesh me akull qytetin në fund të majit

Torino në veri të Italisë u godit dje nga një stuhi e papritur breshëri që solli gjithashtu rreth 80 mm shi dhe veshi rrugët...

Lajme të tjera

Web TV