Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Trupi i shkodranit në Francë, i burgosuri nga Greqia nis para për familjen

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Historia e shkodranit që ka humbur jetën në një burg në Francë përveç se ka indinjuar mbarë opinioni publik shqiptarë në të gjithë botën, ka bërë të mundur që njerëz të ndryshëm të ofrohen tek familja e tij për të dhënë ndihmën për sjelljen e trupit. Në kohën kur shteti shqiptar dorëzohet, asnjë mekanizëm i Ministrisë së Jashtme nuk i vjen në ndihmë familjes shkodrane, është një i burgosur shqiptar në Greqi që nis në drejtim të familjes human prej 200 eurosh. Ai e ka bërë live dërgesën e tij për familjen  duke bërë të ditur edhe faktin se familjet shqiptare që përballen me një hall të tillë janë të shumta dhe se bëhet fjalë për një shtet që kurrë nuk është gjendur pranë familjeve.

Ai quhet Fisnik hasi dhe mësohet se gjendet në burg prej shumë vitesh. Në një intervistë të dhënë në emisionin ‘Shqipëria Live’ ai ka treguar se në burgjet greke ka dhunë e racizëm sidomos ndaj shqiptarëve. I burgosuri është nga Dibra dhe nënvizoi faktin se është i bindur nga rastet që ka parë me sytë e tij në burgun grek, se edhe rasti i të riut nga Shkodra në burgun francez, Mentor Rexha, është vrasje dhe jo vetëvrasje. I prekur nga kronikat televizive që ai ka parë për familjen e shkodranit, i dënuari në Greqi ka kontribuar me një shumë simbolike për kthimin e trupit të tij në atdhe.

Por dibrani i dënuar për grabitje dhe që sipas tij gjendet në burg prej 12 vitesh ka treguar se dhuna e policisë së burgjeve në Greqi është e tmerrshme dhe barbare. Sipas tij ata hyjnë në ambientet e brendshme dhe ushtrojnë dhunë të maskuar duke përdorur elektroshok. Sipas tij edhe në një rast të kohëve të fundit në burgun e sigurisë së lartë, ndodhi diçka për të cilën kanë paguar të gjithë. “Erdhën e na vunë armën në kokë brenda në qeli, që nuk lejohet që jemi në burg e të vijë të na vejë armën në kokë e të na vënë shkelmin në stomak.

Lexo edhe :  21 janari, ish-ministri Basha: Unë nuk kam dhënë urdhër për vrasjet

Edhe Mentor Rexhën e kanë vrarë jam i bindur se i bëjnë këto gjëra. Pashë nënën e atij të shkretit dhe më erdhi keq se edhe unë njeri me ndjenja jam”. Në fakt në Greqi është mundësuar realizimi i një prej grevave më të mëdha në historinë e burgjeve në Europë disa vite më parë, por autoritete shqiptare asnjëherë nuk u kujtuan të marrin në mbrojtje shtetasit e tyre kur ata dhunohen me pa të drejtë. Rasti i shqiptarëve në burgjet e Europës, kryesisht në Greqi është një nga rastet tipike kur shteti nuk i njeh dhe i braktis shtetasit e vet!  n.k/Fjala.al/

 

 

Të fundit

Manastirliu: Jemi krah të rinjve! 50 mijë studentë mbështeten me bursa

Deputetja Erisa Xhixho kërkoi sot interpelancë me ministren e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu. Xhixho u shpreh buxheti i parashikuar...

Atentati ndaj Trump në 3D/ Si dështoi Shërbimi Sekret për të parandaluar të shtënat

Vetëm disa sekonda u nevojitën për të ekzekutuar Thomas Matthew Crooks, i cili hapi zjarr për të vrarë ish-presidentin amerikan Donald Trump. 20 vjeçari ...

Lea Ypi, zgjidhet anëtarja e parë shqiptare në Akademinë Britanike

Lea Ypi është bërë anëtarja e parë shqiptare në Akademinë Britanike. Përmes një postimi në Instagram, Ypi është shprehur se është shumë e lumtur dhe...

Von der Leyen paralajmëron se do ta ketë prioritet zgjerimin, në prag të mandatit të dytë

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pritet të zgjidhet të enjten edhe për një mandat në krye të këtij institucioni, për një...

“Onkologjiku” i kalon SPAK/ Prokuroria e Tiranës shpall moskompetencën

Pasi Prokuroria e Tiranës shpalli moskompetencë, SPAK ka regjistruar hetimet për skandalin tek spitali i Onkologjikut. Prokuroria e posaçme ka regjistruar hetimet për 3...

Lajme të tjera

Web TV