Horoskopi, 12 shkurt 2020/ Ja çfarë parashikojnë sot yjet për ju

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Kjo ditë do të jetë nën ritmin e duhur dhe e mbushur me nervozizëm në dashuri, për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës, e cila do të shkaktojë probleme. Në ditët në vijim, situata do të përmirësohet. Duhet të gjeni qetësinë edhe në planin ekonomik. Në punë, do të keni disa mundësi më shumë.

Demi

Yjet janë mjaft të favorshme në dashuri dhe ky do të jetë momenti për të marrë një vendim ose për të bërë një zgjedhje të rëndësishme. Në punë, do të keni mundësi që të mbyllni një marrëveshje, pasi puna do të vijë duke u shtuar.

Binjakët

Ju pret një e mërkurë pozitive dhe me rikuperim të ndjeshëm në dashuri, edhe pse nervozizmi nuk do të mungojë në sferën profesionale. Do t’iu duhet të përballeni me ndonjë debat në punë.

Gaforrja

Dita do të jetë e mbushur me nervozizëm dhe polemika të shumta në sferën sentimentale, ku lodhja do të ndihet gjithnjë e më shumë, ndaj bëni kujdes. Edhe në punë duhet të mundoheni që ta lini mënjanë humorin e keq dhe nëse mundeni, krijoni ndonjë ditë pushim, pasi keni nevojë që të çlodheni.

Luani

Në dashuri do të ketë një rikuperim të ndjeshëm, në sajë të telefonatave apo mesazheve që do ju dhurojnë emocione. Ndërsa në punë situata do të jetë e qetë, veç kujdes me paratë, sidomos me ato që prisni të merrni.

Virgjëresha

Takimet janë mjaft të favorshme gjatë kësaj dite. Ata që janë vetëm, nuk duhet të rrinë të mbyllur në shtëpi, pasi dashuria mund të jetë fare pranë. Mundohuni vetëm që të mos përfshiheni në lidhje me dikë që është i angazhuar, pasi situata mund të komplikohet. Edhe financat duhet ti mbani nën kontroll.

Lexo edhe :  Njihuni me shenjat më të varfra dhe më të pasura të horoskopit

Peshorja

Dita do të jetë nën ritmin e duhur në dashuri, dhe e mërkura nuk do të jetë tamam dita e duhur për ndjenjat. Në punë keni nevojë që të rigjeni stabilitetin.

Akrepi

Ju pret një ditë interesante për dashurinë. Edhe ata që janë vetëm do kenë mundësi që të dalin dhe yjet do të favorizojnë takimet e duhura. Në punë, parashikohet që të ketë kontakte të rëndësishme.

Shigjetari

Do të nisë për ju një fazë e ndjeshme rikuperimi sa i takon ndjenjave, dashurisë dhe jetës familjare. Edhe kush ka patur një ndarje apo zënkë së fundmi, do të rikuperojë. Këshillohet veçse që të bëni kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Dita do të jetë e mbushur me nervozizëm dhe gjatë saj do të ketë tensione si në dashuri edhe në punë. Në sferën profesionale nuk do të mungojë nervozizmi, ndaj bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të rishikoni disa marrëveshje.

Ujori

Yjet do të jenë mjaft të favorshme sa i takon dashurisë, veç kujdes nëse jeni të dyjëzuar mes dy historive, shkruan noa.al. Në planin personal mund të ketë pakënaqësi dhe ju duket sikur asgjë nuk ecën mirë, por kjo pasi po ndryshoni ju, jo sepse gjërat janë ndryshe.

Peshqit

E mërkura do të jetë mjaft pozitive në dashuri pasi yjet do të jenë në anën tuaj. Mundohuni vetë që të shkëputeni disi nga puna dhe t’iu kushtoheni më shumë ndjenjave. Megjithatë gjatë këtyre ditëve, do të arrini diçka të bukur.


Të fundit

Akuzat lidhur me çështjen ‘McGonigal’, ministrja Ibrahimaj: Bëhet për zhurmë

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delinda Ibrahimaj u pyet dhe për akuzat e ngritura nga opozita për çështjen e...

Vdekja e nënës 30-vjeçare në maternitet/ Familjarët akuza mjekut: I ka bërë gjilpërë…

Disa orë pasi 30-vjeçarja M.V ndërroi jetë në ambientet e spitalit "Koço Gliozheni" 4 ditë pasi solli në jetën foshnjen e saj, familjarët e...

“Di shumë gjëra”/ Gazetarja i kthehet Oltës: Zoti nuk u kursye aspak për ty, përse po…

Këtë javë Olta Gixhari e ka zhvilluar lojën e saj me “kërcënime”. Siç nuk i ka hije një gruaje, aktorja gjatë gjithë kohës e...

Vrasja që tronditi vendin/ Flet djali i viktimës në Gramsh: Mos ma njollosni babain

Nipi i Xhevit Sinanit ka folur pas krimit të rëndë në Gramsh, ku i moshuari vrau gruan dhe vëllain e tij. Djali i viktimës, Shaqir...

E reja humbi jetën disa ditë pas lindjes/ Materniteti “Koco Gliozheni”: Në momentin që..

Materniteti  “Koco Gliozheni” ka reaguar pasi një 30-vjeçare humbi jetën disa ditë pas lindjes. Përmes një deklarate zyrtare, SUOGJ “Koco Gliozheni” thekson se lindja e...

Lajme të tjera

Web TV