Video/ Djali guxon të “fluturojë” mbi çati, e pëson keq

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një djalë i guximshëm dukej se po kënaqej shumë duke bërë manovra të rrezikshme sipër çative të ndërtesave me patina e tij.

Ai mund të jetë ndjerë sikur ishte brenda një videoloje, deri në momentin që ka humbur ekuilibrin dhe është përplasur disa metra më tutje.

A brief howl of laughter can be heard as the guy, whose stunt scene went from sweet to sour in an instant, kneels on Walthamstow Market Stop J

Videoja e filmuar dje tregon veprimet e guximshme të djalit i cili po lëvizte majë dyqaneve në rrugën “Hoe” në Walthamstoë, Londër.

He jumps down onto more yellow roof bumps, before sliding off the edge over creative hub Central Parade and clattering onto a bus shelter roof

Ai shihet teksa hidhet në një çati të verdhë të një dyqani aty pranë, për t’u përplasur më pas mbi çatinë e një stacioni autobusash. Disa sekonda më vonë ai zbret në trotuar i padëmtuar nga përplasja që përjetoi./Fjala.al/Burimi:DailyMail


Të fundit

Zhduken pa lënë gjurmë dy persona në Fier dhe Lushnje, familjarët kërkojnë ndihmën e policisë

Dy persona në Fier dhe Lushnje, janë zhdukur pa lënë gjurmë, ndërsa familjarët e alarmuar i kanë kërkuar ndihmë...

Policia njoftim zyrtar për operacionin anti-drogë në Korçë: U arrestuan katër persona, sekuestrohet 114 kg kanabis (Emrat)

Policia ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me operacionin anti-drogë të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Korçë. Në pranga kanë rënë 4 shtetas, 3 prej...

Ndahet nga jeta në moshën 70-vjeçare autori dhe regjisori i njohur Vladimir Kasaj

Autori dhe regjisori i shumë filmave artistikë, Vladimir Kasaj, ka ndërruar jetë në moshën 70-vjeçare. Lindi ne Tirane me 12 tetor 1950. Dashuria e tij...

Qesharake në Turqi, gjyqtari mbyll ndeshjen para kohe dhe kujtohet pas 10 minutash (Video)

Një episod vërtet i veçantë ka ndodhur në Turqi që aktualisht po bën xhiron e botës. Këtë herë protagonist nuk kanë qenë as tifozët...

Operacioni anti-drogë në Korçë/ Autorët tentuan të kalonin kufirin, arrestohet avokati i përfshirë (Emri)

Detaje të reja janë zbardhur për drogën e kapur në juglindje të vendit që kishte destinacion Greqinë. Mësohet se dy mjete janë kapur në doganën...

Lajme të tjera

Web TV