Pesë orë seks pa ndërprerje me partnerin, ‘tigreshës’ i ndodh e papritura

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grua në Kolumbi ka mbetur e vdekur pas pesë orësh seksi të pandërprerë gjatë së cilit po konsumonte dhe drogë.

32-vjeçarja nga Kolumbia, Calia, ishte ankuar se nuk ndihej mirë para se të pësonte infarkt.

E njohur si La Fiera (bisha), besohet se gruaja humbi vetëdijen dhe filloi të stepej, shkruan El Periodico.

Ajo mori nofkën e pazakontë, pasi kishte “karakter të fortë”, ndërsa emri i saj i vërtetë nuk është bërë i ditur.

Partneri i saj dërgoi me taksi “bishën” në spital, por mjekët nuk mundën ta shpëtonin dhe ajo vdiq pak pasi kishte mbërritur në spital.

Ai pranoi se kishin bërë seks pandërprerë për pesë orë dhe kishin konsumuar drogë për të vazhduar “sesionet”. Policia ka nisur hetimet për të vërtetuar shkakun e vdekjes.

Të fundit

Përzierja e dozave të vaksinës anticovid? Ekspertët e shëndetësisë japin përgjigjen

Zyrtarët shëndetësorë thonë se të dyja dozat duhet të jenë të një vaksine. Vaksinat kundër sëmundjes COVID-19, që shkakton...

U gjet i mbytur në det/ Historia e ish-ministrit grek që Enver Hoxha e futi në burg

Mediat greke i kanë kushtuar një histori ish-ministrit grek, Sifis Valyrakis, i cili u gjet i vdekur një ditë më parë në anijen e...

Njerëzit nuk janë të vetmit , tashmë edhe robotët kërcejnë

Kompania e robotëve Boston Dynamics shpenzoi një vit e gjysmë për të krijuar makina që kërcejnë si njeriu. Robotë që vallëzojnë me ritëm. Kjo është...

Ndërron jetë profesori i Akademisë së FA, Xhaçka mesazh prekës

Është ndarë nga jeta pedagogu i Akademisë së Forcave të Armatosura, Agim Sulaj. Lajmin e hidhur e jep ish-ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, e cila...

‘Më mirë martohu e bëj fëmijë’/ Deklarata e Albi Nakos që ndezi rrjetin

Një 40-vjeçare ishte mes tyre që konkurroi këtë të diel në emisionin ‘Just Dance’ dhe ndërsa të gjithë duartrokitën për talentin, koreografi Albi Nako...

Lajme të tjera

Web TV