Milanin e ndjek tersi, titullari ngel jashtë takimit me Torinon

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Duket se skuadra e Milan nuk është në momentin më të mirë të saj. Në ndeshjen e javës së 24-t të Serisë A, ku “Djalli’ do të ketë përballë ekipin e Torinos, nuk do të marrë pjesë Hakan Çalhanoglu.

Turku vuan nga një dëmtim muskulor dhe për këtë arsye ai është lënë jashtë ndeshjes që dot zhvillohet mbrëmjen e sotme. Kjo mungesë duket se do të ketë shumë ndikim te kuqezinjtë pasi ka qenë titullar në shumë ndeshje.

Në ditët në vazhdim do të dihet edhe gjendja e tij, pasi është një nga elementët më të rëndësishëm të klubit italian./Fjala.al/

Të fundit

Ndeshje e luftuar në “San Mames”, mbyllet në barazim pa gola sfida Bilbao-Barcelona

Barazim pa gola në takimin Athletic Bilbao-Barcelona. Sfida e luajur në “San Mames” prodhoi dëmtime dhe fare pak raste...

VIDEO/ Napoli mposht Juventusin dhe merr fitoren e dytë radhazi në Serie A

Fitore dramatike e Napolit përballë Juventusit. Kampionët në fuqi të Italisë triumfuan 2-1 në “Diego Maradona”. Kvicha Kvaratskhelia dhe Giacomo Raspadori shënuan golat e...

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në formën e pluhurit. Xhenxhefili është...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

Lajme të tjera

Web TV