Sigal Uniqa Group Austria nderon Marin Memën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gazetari Marin Mema është vlerësuar me mirënjohje nga SIGAL UNIQA Group AUSTRIA në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

Ka qenë Avni Ponari, drejtor i Përgjithshëm i SIGAL UNIQA, që ka vlerësuar gazetarin Mema për kontributin, punën dhe hulumtimet e tij të jashtëzakonshme e të paçmuara si gazetar investigativ dhe hulumtues i pavarur, rezultat i disa sondazheve publike të kryera, duke e çmuar Memën për profesionalizmin, integritetin, guximin dhe pasionin e tij.

Memës i është akorduar edhe një shumë prej 5000€ në kuadër të këtij vlerësimi.


Të fundit

Fotot shokuese të fëmijëve emigrantë, braktisur në rërë

Një foshnjë me fytyrën e tij të shtypur në rërë, një tjetër me krahët e zgjatur dhe një grua. Këto...

U gjet e vdekur me mbishkrime misterioze në trup/ Flet daja i 23-vjeçares: Nuk ishte besimtare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak ditësh në Tiranë ku humbi jetën një 23-vjeçare e cila ishte me orgjinë nga Delvina. Në fillim...

Rama: Në mandatin e tretë drejt objektivit që studentët tanë të marrin diploma europiane në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama thotë se nuk ka kohë për pushim dhe se ka nisur sot konsultimin me rektorët e e Universiteteve publike për ngjitjen...

Ja kush është deputeti që pritet të zëvendësojë Bashkim Finon në parlament. Çdo të ndodhë me Tom Doshin?

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi do të mbajë një mbledhje pas pak, ku ndër të tjera në rendin e ditës janë edhe dy...

Kërkoi masë më të butë sigurie, Gjykata merr vendimin për sanitaren Tire Alldervishin

Gjykata Penale e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e Tire Alldervishit për zëvendësim të masës së sigurisë nga arrest ne burg në një masë më...

Lajme të tjera

Web TV