Jennifer Lopez bën përgatitjet e dasmës së tretë, ja sa do të shpenzojë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj, Alex Rodriguez kanë në plan të bëjnë dasmë dhe sigurisht që i kanë filluar përgatitjet. Burime për “People” bëjnë me dije se nuk kanë ndërmend të bëjnë ndonjë dasmë të madhe, por një festë të vogël familjare që sigurisht përfshin 4 fëmijët e tyre.

Gjithsesi, në një video që Jennifer postoi në kanalin e saj të YouTube-it, dha shumë, po shumë detaje nga përgatitjet e ditës së madhe.

E pyetur nga kolegët se kur do të martohet, Jennifer përgjigjet: “Shpejt. Në fakt jo shumë shumë shpejt, vitin tjetër. Do të doja një dasmë të madhe.-vazhdon ajo. Dhe për më tepër dua një dasmë në kishë. Nuk jam martuar kurrë në kishë.”

Burime për të huajën “Life and style”, kanë treguar se çifti ka në plan të shpënzojë rreth 3 milion dollarë për këtë ceremoni që dëshirojnë ta mbajnë mend gjithë jetën e tyre.

 

 

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV