Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Sulmi brutal në Gjermani, shkon në 11 numri i viktimave, reagon qeveria  

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Orëve të para të ditës së sotme qeveria gjermane ka reaguar nëpërmjet zërit zyrtar të saj, Steffen Seibert, i cili në një postim ju shprehu ngushëllime familjeve të viktimave: Ngushëllimet shkojnë për familjet e viktimave që humbën njerëzit e dashur në një sulm të tmerrshëm. Të plagosurit do të shërohen ndërsa autorët kudo dhe kushdo qofshin do të ndëshkohen”!

Mbrëmë gjithë vendi u trondit nga dy sulme të njëpasnjëshme ku të paktën 11 persona kanë humbur jetën dhe 5 të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë pas disa të shtënave me armë në dy klube të ndryshme nate në Hanau të Gjermanisë. 9 janë viktimat nga dy klubet, që frekuentohen nga komuniteti turk, ndërsa 2 të tjerë, njëri autor i dyshuar bashkë me tjetër person që e shoqëronte u gjetën të pajetë në një banesë.

Disa ambulanca kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje për t’iu ardhur në ndihmë të plagosurve. Ndërkaq, autoritetet kanë bërë rrethimin e zonës dhe janë vënë menjëherë në kërkim të autorëve. Helikopterë policie po patrullojnë mbi qytet për të bërë të mundur gjetjen e autorëve.

Sipas raportimeve, sulmi në klubet e natës është kryer në dy faza. Fillimisht ka pasur nga një të shtënë në brendësi të tyre dhe më pas një sulm i dytë ka ardhur nga jashtë kur një makinë garash në lëvizje e sipër ka shtirë me breshëri në drejtim të një prej klubeve. Hanau ndodhet në Hesse, rreth 20 kilometra larg Frankfurtit. Autoritetet lokale bëjnë me dije se, të shtënat e para janë dëgjuar në në Kurt-Schumacher-Platz, shesh qendror në rrethin e Kesselstadt. n.k/Fjala.al/

Të fundit

Çfarë tregoi protesta e 11 korrikut për opozitën

Nga Roland Qafoku Prej një muaji me vulë. Prej 11 vitesh me dëshirë të madhe për të rrëzuar qeverinë. Prej...

Horoskopi 15 Korrik 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Do përballeni me një të papritur të cilën me zor do e zgjidhni. Në raportin dashuror mos jini negativ, pasi ky është një moment...

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike në vend. Kështu tha në një...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Lajme të tjera

Web TV