test

Video/ Habit vajza, presidenti i Shqipërisë është Erion Veliaj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një gazetar ka pyetur një qytetare se cili është presidenti i Shqipërisë dhe ajo është përgigjur Erion Veliaj.

Rreth kësaj videoje ka reaguar dhe Erion Veliaj, i cili thotë me humor “u bëfsh 100 vjeç o goce, se duhej pak humor në këtë ditë gri”.

“U bëfsh 100 vjeç o goce, se duhej pak humor në këtë ditë gri.

Të ka Lali xhan, mos e vrit mendjen ç’a thotë bota.”- shkruan Veliaj .

Të fundit

Shqipëria befason Dalicin, trajneri i Kroacisë: Nuk e prisja kaq të vështirë

Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic doli në konferencë pas barazimit 2-2 me Shqipërinë në Europian. “Ky është një turne në...

Takimi i parë i eurodeputetëve në Greqi, pjesë edhe Fredi Beleri, zbardhen detajet

Në takimin e parë të eurodeputetëve të partisë së Mitsotakis, ka marrë pjesë nëpërmjet nëpermjet nje video-konference dhe kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi...

Këngëtari shqiptar jep lajmin e bukur, bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Ermal Meta është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Ermali përmes një postimi në...

Bimët mjekësore, eksporte të sigurta drejt tregjeve elitare të BE-së

Bimët medicinale dhe aromatike janë një pjesë e rëndësishme e ekonomisë në Malësinë e Madhe, duke punësuar qindra burra dhe gra në mbjelljen, grumbullimin...

‘Çmendet’ moti/ Përmbytjet bëjnë kërdinë në këtë vend, 9 viktima dhe 17 të zhdukur

Të paktën 9 persona kanë vdekur dhe 17 të tjerë mbeten të zhdukur për shkak të shirave të dendur në Kinë, njoftoi media shtetërore...

Lajme të tjera

Web TV