Ndeshja me Teutën, Partizani publikon çmimet e biletave

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Skuadra e Partizanit ka vendosur që sfidën e radhës ta zhvillojë në  stadiumin “Selman Stërmasi”. Të kuqtë e kryeqytetit kanë humbur tashmë dy derbi në stadiumi “Air Albania” dhe duket se tashmë ata kanë vendosur që ndeshjen e radhës të mos e luajnë aty.

Takimi i ditës së mërkurë i orës 17:00 ku Partizani do të presë Teutën do të zhvillohet në stadiumin e ekipit të Tiranës.

Ky lajm është bërë publik  nga vetë klubi përmes një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”.

Në këtë postim janë bërë publike dhe çmimet e biletave që variojnë nga 300 lekë të reja në 1000 lekë të reja./Fjala.al/

Të fundit

“Koha t’i japim fund luftës më të gjatë”/ Biden do të tërheqë trupat amerikane nga Afganistani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, tha të mërkurën se Shtetet e Bashkuara do të fillojnë tërheqjen e...

“6 persona me shkopinj bejsbolli erdhën drejt meje”/ Zbardhet dëshmia e policit në Mamurras

Askush nuk i identifikon me emra të përveçëm të dyshuarit e familjes Fufi në Mamurras, tre prej të cilëve përfunduan në pranga për sulmin...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shqipëria siguron 50,000 vaksina “Sputnik V”

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot se Shqipëria ka siguruar marrëveshjen për të marrë 50.000 vaksina Sputnik V të Rusisë. “Shqipëria siguron marrëveshjen...

Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme. “Pa koment”,...

Shqipëria mbështet vendimin për tërheqjen e trupave nga Afganistani

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se sot ishte e pranishme në...

Lajme të tjera

Web TV