Dr.Senera Hoxha tregon për ndërhyrjet plastike që bëjnë shqiptarët

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dr.Senera Hoxha është një nga mjeket më të mira të kirugjisë plastike në vendin tonë në një intervistë eksluzive për Fjala.al, na tregon se sa i interesuar është publiku shqiptarë për ndërhyrjet estetike. Senera është shprehur se femrat janë ato që kërkojnë të korigjojnë më shumë mbi pamjen e tyre dhe kërkojnë me ngulm për ndërhyrje si buzët, hunda dhe gjokset  për tu dukur edhe më bukur.

Përsa i përket personazheve të njohur të cilët kanë bërë ndërhyrje plastike nga doktoreshë Senera Hoxha ajo u shpreh se nuk mund të nga tregoj emra pasi para se të kryhet një ndërhyrje firmoset një kontartë konfidenciale ku firmoset për ruajten e privatësisë së personazhit.

Për më shumë informacion ndiqni videon/Fjala.al


Të fundit

E rëndë/ Automjeti përplas për vdekje këmbësorin në Burrel

Një aksident me vdekje ka ndodhur në Burrel ku një këmbësor ka humbur jetën pasi u përplas nga një...

“Mbresëlënëse”/ Rama publikon videon nga stërvitja e “Defender Europe 21”

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë në rrjetin social “Facebook” momente të stërvitjes ushtarake “Defender Europe 21”. Me anë të kësaj stërvitje Rama thotë se trupat...

Manastirliu publikon videon: Vijojnë ndërhyrjet për vendosjen e lenteve falas në spitalet publike

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka publikuar një video me dëshmitë e të moshuarve që kanë kryer ndërhyrjet në sy falas...

Policia arreston dy shqiptarët në Selanik: Sekuestrohen 1 400 rrënje kanabisi (Video)

Policia greke ka arrestuar dy shqiptarë në zonën e Kilkisës në veri të Selanikut në Greqi duke sekuestruar edhe një sasi të madhe rrënjësh...

I dënuar me mbi 10 vite burg në Itali, arrestohet “skifteri” 37-vjeçar me dy emra në Tiranë

Arsen Daci është vënë në pranga nga policia, ku po kërkohej pë llogarië shtetit Italian. 37-vjeçari Flakton Daci, banues në Tiranë, i cili kerkohej...

Lajme të tjera

Web TV