Enca jep mesazhin e rëndësishëm për fansat e saj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Rreth një javë më parë, këngëtarja Enca Haxhia humbi personin e saj të dashur, babain. Burime për “Iconstyle.al” bënë me dije ndarjen e parakohshme nga jeta të të atit të saj, Sokol Haxhia, pas një sëmundjeje të rëndë.

Humbja e tij ishte një moment jashtëzakonisht i vështirë për këngëtaren, e cila i falenderoi të gjithë ata që e mbështetën këto ditë. Disa ditë pas humbjes së të atit, Enca ka kuptuar se tashmë ka hyrë përfundimisht në botën e të rriturve.

Ndaj, këtë ajo nuk ia këshillon aspak ndjekësve të saj. Në një postim në InstaStory, Enca ka publikuar një “vlerësim” për rritjen.“Gjepura, nuk do ta rekomandoja”- shkruhet në foto.

“Dhe ja ku u rritëm… MOS u rrisni”- vazhdon Enca në postim. Këngëtarja ka pasur një marrëdhënie tepër të ngushtë me babain e saj dhe shpesh publikonte me të foto në rrjetet sociale, duke treguar se ai ishte pika e saj e dobët./iconstyle

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV