Video/Shqiptarja mahnit jurinë e ‘The Voice’ në Gjermani

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Rreze Bojaxhiu është vajza shqiptare me origjin nga kosova e cila ka interpretuar në skenën gjigande të ‘The Voice’ në Gjermani.

Ajo ka mahnitur jurinë gjermane me zërin e saj, të cilët mbetën të shokuar kur dëgjuan Rrezen teksa këndonte.

Të habitur për këngën opera që kishte zgjedhur vajza të performonte, nuk u desh shumë që Rreze të merrte një ‘po’ nga juria, të cilët kthyen karrigen në pak sekonda pasi kënga kishte filluar./Fjala.al

The Voice Kids | 2020 | Exklusiv vorab: Reza mit "Nessun Dorma"

Eine Blind Audition aus der kommenden Folge vorab in voller Länge? Operhammergeil! ? PS: Bravo, Reza, bravo! ?Blind Audition 3 • Sonntag • 20:15 Uhr • SAT.1


Gepostet von The Voice Kids am Dienstag, 3. März 2020

 

Të fundit

Nord Stream/ Gazetari: Rusia pret tubacionet nënujore të Britanisë

Një prezantues i televizionit shtetëror rus ka kërcënuar se do të sabotohen kabllot dhe tubacionet kryesore britanike nënujore vetëm...

DASH: Marrëveshja e Serbisë me Rusinë është e gabuar  

Departamenti Amerikan i Shtetit reagoi pas vendimit të Serbisë për të njehsuar politikën e jashtme me Rusinë, duke e cilësuar këtë vendim si thjesht...

Meta: Ndërtimet pa leje nuk janë të rastësishme

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka folur i prerë në raport me kryeministrin Edi Rama duke thënë se nuk do të ketë...

Dy satelitët, Rama: Do zbulojnë ndërtimet pa leje  

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se me ngritjen e satelitëve Albania 1 dhe Albania 2 do krijohet një “kryeinspektoriat” që sipas tij s’ka parti...

Sfidat e Shqipërisë/ Presidenti Begaj takon Ambasadoren amerikane

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, priti në zyrën e tij Ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim. Sipas zyrës së shtypit...

Lajme të tjera

Web TV