Dalin pamjet, ja se si skifteri shqiptar vjedh dyqanin në Greqi (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia greke ka nxjerrë pamjet kur një 19-vjeçar shqiptar vjedh dyqanin në shtetin grek. Sipas videos së kamerave të sigurisë së dyqanit, shfaqet 19-vjeçari, Marino Zërellari.

Ky i fundit teksa i afrohet lokalit dhe thyen me forcë derën prej xhami, hyn brenda për të vjedhur. Sipas policisë greke, i riu shqiptar ka vepruar edhe me dy bashkëpunëtorë të tjerë.Mediat greke shkruajnë se 19-vjeçari nga Shqipëria ka kryer të paktën 13 grabitje.


Të fundit

DASH: Marrëveshja e Serbisë me Rusinë është e gabuar  

Departamenti Amerikan i Shtetit reagoi pas vendimit të Serbisë për të njehsuar politikën e jashtme me Rusinë, duke e...

Meta: Ndërtimet pa leje nuk janë të rastësishme

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka folur i prerë në raport me kryeministrin Edi Rama duke thënë se nuk do të ketë...

Dy satelitët, Rama: Do zbulojnë ndërtimet pa leje  

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se me ngritjen e satelitëve Albania 1 dhe Albania 2 do krijohet një “kryeinspektoriat” që sipas tij s’ka parti...

Sfidat e Shqipërisë/ Presidenti Begaj takon Ambasadoren amerikane

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, priti në zyrën e tij Ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim. Sipas zyrës së shtypit...

Përroi kanceroz që ndan kapterët e ushtrisë me “civilët e pastërtisë”

Nga Leonard Veizi Edhe për këtë vit sezoni veror u mbyll. Me shi. Por a ishte i suksesshëm ky sezon, përsa i përket turizmit e plazheve? Padyshim,...

Lajme të tjera

Web TV