VIDEO/ Djali 7-vjeçar i Messit shënon dy super gola

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Djali i Lionel Messit, Thiago ka treguar se ai ka të njëjtin instinkt të shënimeve të golave që posedon babai i tij.

Në një ndeshje me ekipin e tij në akademinë e Barcelonës, e cila quhet Team Sergio sipas Sergio Busquets, Thiago Messi, i cili kishte fanellën nr.10, shënoi dy gola të shkëlqyeshëm në një fitore 9-2 dhe pamjet e këtyre goditjeve i kanë habitur të gjithë raporton “Marca”.

Disa tifozë të Barcelona tashmë do të ëndërrojnë për një të ardhme në të cilën Messi zëvendësohet nga Messi./Fjala.al/

Të fundit

‘Zhytet’ euro në ‘greminë’, zbret nën 110 Lekë

Në rënie edhe Dollari amerikan Euro ka zbritur për herë të parë nën nivelin e 110 Lekëve. Këtë të enjte...

Humbi të dy prindërit njëkohësisht/ Gazetarja mes lotësh: Të paktën ikën të lumtur

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar gazetarja e njohur e Top Channel, Alma Demiraj. Ajo bëri daljen e parë televizive...

Shkrirja e ASA/ Fuga:Buxhetet t’i fitojë me punë, dhe jo t’i marrë si llokume nga qeveria

Akademiku i njohur Artan Fuga ka reaguar ditën e sotme rreth ‘vulosjes’ së vendimit për shkrirjen e  Akademisë së Albanologjisë. Nëpërmjet një postimi në Facebook,...

10 kryeqytetet europiane me ushqimin më të mirë, Tirana në vend të 4

Kur mendojmë për pushimet të gjithëve na vijnë në mendje perceptime të ndryshme. Disa duan të pushojnë në plazh me një pije në dorë, disa...

Zyrtare/ Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain pas dy sezonesh

Lionel Messi e mbyll me Paris Saint Germain. Lajmin e ka dhënë trajneri i klubit francez, Christophe Galtier, i cili në konferencën për shtyp...

Lajme të tjera

Web TV