Aurela Gaçe u bën thirrje të gjithë shqiptarëve që jetojnë në amerikë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja Aurela Gaçe disa minuta më parë ka postuar në Instagramin e saj një fotografi e veshur me një Bluze të zezë me krahë të shkurtra në të cilën shkruhet: “Targa VL 1974”

 

Aurela Gaçe njofton të gjithë shqiptarët e Amerikës se targa vl lindur në vitin 1974 do të jetë në USA për një koncert ku do të japë nga vetja atë që zoti i fali, zërin e saj të mrekullueshëm./Fjala.al


Të fundit

NATO ‘izolon’ kufirin me 2 avionët luftarakë pas shpërthimeve në Nord Stream

Të fshehur nën e aeroportit të Bornholm qëndrojnë dy avionë luftarakë F-16 dhe jo pa arsye. Avionët shërbejnë si...

Nord Stream/ Gazetari: Rusia pret tubacionet nënujore të Britanisë

Një prezantues i televizionit shtetëror rus ka kërcënuar se do të sabotohen kabllot dhe tubacionet kryesore britanike nënujore vetëm disa ditë pas shpërthimeve në...

DASH: Marrëveshja e Serbisë me Rusinë është e gabuar  

Departamenti Amerikan i Shtetit reagoi pas vendimit të Serbisë për të njehsuar politikën e jashtme me Rusinë, duke e cilësuar këtë vendim si thjesht...

Meta: Ndërtimet pa leje nuk janë të rastësishme

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka folur i prerë në raport me kryeministrin Edi Rama duke thënë se nuk do të ketë...

Dy satelitët, Rama: Do zbulojnë ndërtimet pa leje  

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se me ngritjen e satelitëve Albania 1 dhe Albania 2 do krijohet një “kryeinspektoriat” që sipas tij s’ka parti...

Lajme të tjera

Web TV