test

Skena të nxehta dhe striptizëm, bashkëshorti i Jonida Vokshit vihet në siklet, ja si reagon

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja e emisionit ku ishin të ftuar Jonida Vokshi me bashkëshortin, e ka pyetur këtë të fundit  cilat role do i lejonte gruas së tij të luante.

“Fifty Shades of Gray”, “Basic Instict” dhe “Hustlers” janë disa nga filmat që kanë vënë përballë një zgjedhjeje të vështirë regjisorin, Besnik Krapi.

“E mendon ti ku i jep rolet, që mos ketë gjëra që të bezdisin ty?”– është pyetja e drejtuar nga Jonida Shehu për regjisorin Krapi.

“Jo. Në fakt unë jam producent përpara se me u njoft me Jonidën. E kisha pas kompleks nëse kishte luajtur diçka të pajustifikueshme edhe në skenar. Tashi edhe ekstreme s’kemi nevojë me bo. Diçka që s’kisha dasht, është ta dëmtoja në profesion,”- është përgjigjur Besnik Krapi.

 

Të fundit

Shqipëria befason Dalicin, trajneri i Kroacisë: Nuk e prisja kaq të vështirë

Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic doli në konferencë pas barazimit 2-2 me Shqipërinë në Europian. “Ky është një turne në...

Takimi i parë i eurodeputetëve në Greqi, pjesë edhe Fredi Beleri, zbardhen detajet

Në takimin e parë të eurodeputetëve të partisë së Mitsotakis, ka marrë pjesë nëpërmjet nëpermjet nje video-konference dhe kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi...

Këngëtari shqiptar jep lajmin e bukur, bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Ermal Meta është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Ermali përmes një postimi në...

Bimët mjekësore, eksporte të sigurta drejt tregjeve elitare të BE-së

Bimët medicinale dhe aromatike janë një pjesë e rëndësishme e ekonomisë në Malësinë e Madhe, duke punësuar qindra burra dhe gra në mbjelljen, grumbullimin...

‘Çmendet’ moti/ Përmbytjet bëjnë kërdinë në këtë vend, 9 viktima dhe 17 të zhdukur

Të paktën 9 persona kanë vdekur dhe 17 të tjerë mbeten të zhdukur për shkak të shirave të dendur në Kinë, njoftoi media shtetërore...

Lajme të tjera

Web TV