Erion Veliaj i bën video-mesazh moderatores dhe regjisores Ketrin Gjoca

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ketrin Gjoca është një nga moderatoret më të njohura e cila i ka rezistuar ekranit prej shumë kohësh e njohur ndryshe si “Teta Keti” Për arsye të emisioneve të saj me fëmijë. Nëse do të analizonim portretin e saj nuk do të ishte e lehtë për tu përshkruar, por një gjë është e sigurt që mbetet një nga figurat më të ëmbla dhe të dashura të ekranit.

Një nga momentet surprizë për moderatoren ishte momenti kur kryetari bashkisë Erion Veliaj i bën një video-mesazh surprizë duke i shprehur mirënjohjen dhe dashurinè e tij pasi ai ishte një nga fëmijët i cili është spikatur nga ” Teta Keti’ Si e quan edhe Veliaj. Ndiqni videon për të parë intervistën e plotë.

 

 

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV