Grabiste njerëzit me thikë/Policia ndjek të riun dhe e plas me pistoletë përtokë-VIDEO

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Një i ri në Shtetet e Bashkuara të Amerikës shëtiste nëpër rrugë duke grabitur me thikë njerëzit dhe dyqane të ndryshme.

Policia i është vënë në ndjekje duke i kërkuar të hidhte armën e ftohtë. I riu vrapon dhe nuk i bindet oficerëve të policisë.

Pamjet e kamerave tregojnë se ndërsa policia e ndjek, i riu ndalet para një dyqani dhe kërcënon policët me thikën e tij. Në këtë rast, ndërhynë policët të cilët e neutralizuar me pistoletë paralizuese.

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV