I vodhi 300 euro/Djali bën për spital travestitin, ai i nxjerr…(VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një djalë ka rrahur në mes të rrugës një tranvestit i cili, i kishte vjedhur atij një shumë prej 300 euro. Ngjarja ka ndodhur në Marsejë të Francës, kur klienti pretendonte se tranvestiti i kishte vjedhur 300 euro dhe nuk po ia kthente.

Në këtë mënyrë, francezi i ka kërkuar paratë tranvestitit i cili ka bërë rezsitencë, ndërsa djali më pas e sulmon duke e qëlluar me grushte dhe shqelma.

Të fundit

SHBA/ Mike Pence pritet të shpallë kandidaturën për president javën e ardhshme

Ish-zëvendëspresidenti i SHBA-ve, Mike Pence po planifikon të hyjë në garën për Shtëpinë e Bardhë në vitin 2024, sipas...

U mbyt në lumin Mat, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit, po peshkonte dhe…

Është gjetur trupi i pajetë i i 22-vjeçarit Valentin Nikolli, i cili u mbyt dje në lumin Mat. Valentin Nikolli u mbyt dje në lumin...

Partizani kampion pa lavdi, Tirana ndihet e vjedhur por hesht

Është mbyllur me shumë polemika Kapionati Shqiptar i elitës së futbollit, ku Partizani u shpall kampion, ndonëse me pikë të barabarta me Tiranë. Dy...

Sot provimi i parë i Maturës Shtetërore, risitë e këtij viti

Sot, 1 qershor, zhvillohet provimi i parë i maturës shtetërore. Rreth 30 mijë maturantë në të gjithë vendin do t’i nënshtrohen sot provimit të parë,...

Historiku/ 1 Qershori, dita kur fëmijët gëzojnë në të gjithë botën

Dita e Fëmijëve shënohet me 1 qershor në mbarë botën. Por cili është historiku prapa kësaj dite? Fëmijët e të gjitha moshave kërkojnë, që...

Lajme të tjera

Web TV