Ishte tapë në makinë/Trembet polici dhe qëllon për vdekje shoferin-VIDEO

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Një polic në Shtetet e Bashkuara të Amerikës një polic ka qëlluar për vdekje një shofer ndërsa ky i fundit ishte duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur.

Oficeri i policisë në Baltimore u ndesh me një shofer të dehur të cilit i kërkoi të qëndronte në makinë. Por ai nuk iu bind urdhrit të policit duke dalë nga automjeti dhe në këtë moment oficeri i policisë e qëlloi për vdekje.

Ngjarja po hetohet aktualisht dhe oficeri i policisë mund të pezullohet edhe pse sipas departamentit të Policisë në Baltimore punonjësi i policisë po punonte natën në kushte tejet të vështira.

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV