“Keni një kimi të çmendur”, ja nga cila shenjë e zodiakut tërhiqeni më shumë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Demi nga Bricjapi

Jeni të dy super kokëfortë, por gjithashtu bini dakord për thuajse gjithçka, ndaj më shpesh ziheni për njëri-tjetrin, sesa me njëri-tjetrin. Edhe nëse njëri prej jush poston diçka koti në Facebook, tjetri gjithsesi do t’i japë një pëlqim dhe do të zihet me të tjerët me komente vetëm për t’ju dalë në mbrojtje.

Binjakët nga Peshorja

Do të bënit shëtitje të gjata vetëm sepse ju pëlqen pafund të bisedoni me njëri-tjetrin. Gjithashtu doni vazhdimisht të bëni të njëjtat gjëra, qoftë një festë në shtëpi, qoftë një udhëtim i minutës së fundit. Jeni padyshim një dyshe perfekte.

Gaforrja nga Akrepi

Jeni të dy shumë të ndjeshëm si dhe nga ana intelektuale, bini dakord për thuajse çdo gjë, duke ju bërë të ndjeni atë lidhje që pak njerëz e përjetojnë në jetë.

Luani nga Shigjetari

Jeni ekspertë në organizimin e pushimeve ku harxhoni pakëz si shumë para, por të dy jeni dakord që ia vlen për një dhomë më të këndshme hoteli. Lidhja juaj është kaq spontane sa edhe kur grindeni, gjithnjë ktheheni pas sepse jeta juaj është kaq e plotësuar me atë që keni në krah.

Virgjëresha nga Demi

Ndiheni të barabartë në gjithçka dhe mund t’i shmangeni pa problem diskutimeve serioze. Maksimumi mund të ziheni për çfarë lulesh do të blini për shtëpinë tuaj perfekte.

Peshorja nga Ujori

Ju jeni çifti që vazhdimisht planifikoni pushime të këndshme me çifte të tjera që rezultojnë thjesht fantastike. Keni një kimi të çmendur me njëri-tjetrin dhe mund t’ja kaloni mirë me thuajse këdo, ndaj në festa nuk shqetësoheni kurrë se mos partneri/ja po rri në një cep i/e mërzitur.

Lexo edhe :  Njihuni me shenjat më të varfra dhe më të pasura të horoskopit

Ujori nga Binjakët

Ju me siguri do të filloni të frekuentoheni si dy miq që mund të bëjnë gjithçka bashkë dhe që tregohen brutalisht të sinqertë me njëri-tjetrin. Por, kur të bëheni vërtet çift, vështirësia e vetme do të jetë të mësoheni me pjesën romantike, sepse pjesën e të qenurit “bashkë deri në përjetësi” e keni tuajën.

Peshqit nga Gaforrja

Ju të dy jeni kaq të ndjeshëm dhe të shqetësuar për të tjerët, sa mund të kaloni natën pa gjumë duke diskutuar se sa keq ndihej personazhi i filmit tuaj të preferuar pasi u nda nga e dashura. Dhe ndërkohë që nuk jeni të zënë duke diskutuar se si të shpëtoni botën, do të jeni duke u përkëdhelur me njëri-tjetrin dhe duke i kujtuar se sa shumë duheni.


Të fundit

Do heqin kamerat apo krimin?/ Karamuço “zbërthen” prapaskenat e operacionit “Fijet”

I ftuar ditën e sotme në ‘Breaking’ në Top News  ka qenë eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço. Ai ka folur...

Del për herë të parë në ekran djali i saj, Olta qan dhe i jep mesazhin e bukur: Do vij…

Olta Gixhari ishte banorja e rradhës, pas Diolës që u surprizua nga i vogli i saj. Përmes një video-je të shfaqur në ekran, Olta u...

Belind Këlliçi viziton Uashingtonin/ Takohet me kongresmenin e Miçiganit

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Washington DC ku është takuar me kongresmenin e Miçiganit...

Politikanët akrep të kenë kujdes/ Do t’i ndodhë diçka me ligjin në shkurt

Astrologu Jorgo Pulla ka bërë këtë të mërkurë parashikimin e yjeve për muajin shkurt. I ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ai ka ndarë detaje për...

EMRAT/ Me pistoletë dhe kokainë në makinë, prangosen dy persona në Tiranë

Me armë zjarri pistoletë dhe kokainë, në automjet, kapen në flagrancë dhe vihen në pranga 2 shtetas. Sekuestrohen arma e zjarrit pistoletë, krehri me municion...

Lajme të tjera

Web TV